LT   RURyga, Tomsono g. 30-122, Latvija
Telefonas/Faksas: (+ 371) 67 50 99 99
E-mail: sekme@quickteacher.lt
Skype: Quickteacher

anglu kalbos kursai prezentacija
Anglų kalbos kursai
Prezentacija
 anglu kalbos kursai video prezentacija
Anglų kalbos kursai
Video Prezentacija
anglu kalbos kursai klientai
Quick Teacher Klientai
Daugiau... Pranešome konkurso del
"Quick Teacher"  


QUICK TEACHER audiodialogai

QUICK TEACHER audiodialogai – jūsų užsienio kalbos mokymosi palydovas ir gudas.

Sustiprinkite savo užsienio kalbos supratimo įgūdžius ir užtvirtinkite išmoktą medžiagą su QUICK TEACHER audiodialogais.

Yra įrodyta, kad bendravimui užsienio kalba be akcento besimokantiems kalbos rekomenduojama pasikliauti savo klausa, o ne vizualiais žodžių ir sakinių užrašymais. Skaitydamas žmogus ištaria žodį, atgamindamas atskirus garsus, o kartodamas iš klausos – kopijuoja viso žodžio tarimą, neskaidydamas jo į garsus. Kalbos supratimo iš klausos įgūdžių pagerinimui, išmoktos medžiagos užtvirtinimui ir užsienio kalbos mokymosi greičio padidinimui ir mes sukūrėme jūsų patogumui QUICK TEACHER audiodialogus. Kursas sudarytas pagal principą nuo paprasto prie sudėtingo: iš pradžių jūs mokotės žodžių, o vėliau mokotės naudoti šiuos žodžius frazėse ir sakiniuose.

QUICK TEACHER audiodialogai – tai mokymosi efektyvumas ir mobilumas. Dabar jūs galite mokytis užsienio kalbos visur ir gilintis į kalbinę aplinką vairuodami mašiną arba transporte pakeliui į darbą, būdami kamščiuose arba vaikščiodami, komandiruotėje arba poilsio metu, užsiimdami namų darbais arba gulėdami paplūdimyje, sportuodami ir net prieš miegą. Kalbos mokymasis bus veiksmingas, ir jau greitu laiku jūs pastebėsite augantį progresą.

Klausykite užsienio kalbos, įsiminkite konstrukcijas, tobulinkite kalbos suvokimo iš klausos įgūdžius, pildykite savo žodyno atsargas, įsiminkite teisingą tarimą. Jūs klausote ir įsimenate be pastangų ir dėmesio koncentravimo. Audiodialogų kursas suteikia galimybę visiškai įtraukti save į naują kalbą, kai tik panorėsite. Jūs mokotės greitai ir veiksmingai arba tiesiog kartojate išmoktą QUICK TEACHER programos medžiagą, savo asmeniniu tempu, su unikaliu ir neprilygstamu tikslo pasiekimo jausmu.

Įtraukimas į kalbinę aplinką naudojant mobiliuosius įrenginius

Audiokurso naudojimui mobiliajame renginyje užtenka pajungti jį kabeliu prie kompiuterio.
Kad sujungtumėte telefoną su kompiuteriu, pajunkite data-kabelį vienu metu prie telefono ir kompiuterio.

Daugumoje atvejų jo darbui nereikalaujama jokių draiverių. Jūs tiesiog sujungiate kabeliu telefoną su kompiuteriu, ir mobilusis įrenginys operacinės sistemos atpažįstamas kaip įprasta Flash atmintinė (USB-flash atmintinė). Atitinkamai dirbti su jūsų mobiliojo įrenginio turiniu bus labai paprasta. Jeigu po jūsų mobiliojo įrenginio pajungimo operacinė sistema neaptiko jo kaip papildomo disko, tai reikia pasinaudoti tiekiamu kartu su komplektu telefoniniu CD disku, jame paprastai turimos specialios programos, leidžiančios judinti failų tarp mobiliojo įrenginio ir kompiuterio.
Multimedijos kompleksas "Quick Teacher" (Superprofesionalus kursas)
kaina 1298,50 Lt. = 380 EUR

Multimedijos kompleksas "Quick Teacher" (Profesionalus kursas)
kaina 948,50 Lt. = 280 EUR

Multimedijos kompleksas "Quick Teacher" (Standartinis kursas)
kaina 648,50 Lt. = 190 EUR

QUICK TEACHER audiodialogai
kaina 120,00 Lt. = 35 EUR

Norėdami sumokėti už „Quick Teacher” banko pavedimu, paspauskite mygtuką „Užsakyti” ir užpildykite užsakymo formą. Gavę Jūsų užsakymą, išsiųsime Jums elektroniniu paštu mokėjimo sąskaitą.

Norėdami sumokėti už „Quick Teacher” kredito kortele, paspauskite mygtuką “Sumokėti kredito kortele (On-line)” ir užpildykite formą pagal reikalavimus.


Gavę pinigus į savo atsiskaitomąją sąskaitą, per 1 darbo dieną išsiųsime Jums paštu visą komplektą – programą „Quick Teacher” su individualiu kodu, vartotojo vadovą, garantijos taloną ir sąskaitos originalą. Pristatymas visame pasaulyje NEMOKAMAS.