LT   RURyga, Tomsono g. 30-122, Latvija
Telefonas/Faksas: (+ 371) 67 50 99 99
E-mail: sekme@quickteacher.lt
Skype: Quickteacher

anglu kalbos kursai prezentacija
Anglų kalbos kursai
Prezentacija
 anglu kalbos kursai video prezentacija
Anglų kalbos kursai
Video Prezentacija
anglu kalbos kursai klientai
Quick Teacher Klientai
Daugiau... Pranešome konkurso del
"Quick Teacher"  


Dažnai užduodami klausimai
1. Prašom pasakyti, ką apima paketas Profy?

Kursas „Profy“ – tai du viename, jis apima paketus „Standart“ ir „Profy“. Kiekvienas lygis apima ne tik gramatiką ir žodžių bei posakių žodynų fonetinį vadovą, bet ir specialiuosius formų ir netaisyklingųjų veiksmažodžių asmenavimo mokymosi blokus, audiodialogus užsienio kalbos suvokimui iš klausos įgūdžių treniravimui, pagreitinto leksikos įsiminimo režimą, tarties tobulinimo priemonę, rašybos tobulinimo priemonę, individualių nustatymų penkiems vartotojams bloką, darbo su jau išmoktais žodžiai bloką, gautų žinių kontrolę, vartotojo metodikos vadovą. Šis lygis suteiks situacinio bendravimo įgūdžių ir leis pasiekti pažangaus užsienio kalbos mokėjimo lygį. Bet gilesniam mokymuisi mes patariame Jums įsigyti paketą „SuperProfy“, kadangi šis lygis – trys viename, jis apima „Standart“, „Profy“ ir papildomai verslo leksiką (žodyną) ir verslo šnekamąją kalbą. Leidžia pasiekti laisvą užsienio kalbos mokėjimą. Be to, įsigydami programą „QUICK TEACHER SuperProfy“ vieną kartą, Jūs bet kada galite grįžti prie mokymosi, jeigu padarysite pertrauką, greitai atstatysite ir pagerinsite Jūsų žinias.2. Tinklalapyje yra parašyta, kad kursas Super Profy apima kursą Profy, o Profy apima Standart, vadinasi, galima nusipirkti tik Super Profy, kuris apima visus tris kursus?

Visiškai teisingai. Kursas „SuperProfy“ – tai trys viename, jis apima „Standart“, „Profy“ ir papildomai verslo leksiką (žodyną) ir verslo šnekamąją kalbą. Leidžia pasiekti laisvą užsienio kalbos mokėjimą. Be to, įsigydami programą „QUICK TEACHER SuperProfy“ vieną kartą, Jūs bet kada galite grįžti prie mokymosi, jeigu padarysite pertrauką, greitai atstatysite ir pagerinsite Jūsų žinias. Kiekviena programa „QUICK TEACHER SuperProfy“ apima žodžių ir posakių žodynus, specialiuosius formų ir netaisyklingųjų veiksmažodžių asmenavimo mokymosi blokus, audiodialogus užsienio kalbos suvokimui iš klausos įgūdžių treniravimui, pagreitinto leksikos įsiminimo režimą, tarties tobulinimo priemonę, rašybos tobulinimo priemonę, individualių nustatymų penkiems vartotojams bloką, darbo su jau išmoktais žodžiai bloką, gautų žinių kontrolę, vartotojo metodikos vadovą.3. Prašom patikslinti: 1) jeigu aš perku programą SuperProfy, į ją įeina visi trys mokymo lygiai: standart, profy ir super profy? 2) perkant vienam vartotojui vieną programą „Super Profy“, ja galės naudotis vienodai keli vartotojai (iki 5 žmonių) vienoduose lygiuose, skirtinguose kompiuteriuose? Ar aš teisingai suprantu?

Visiškai teisingai,šis programos lygis „Kursas SuperProfy“ – tai trys viename, jis apima „Standart“, „Profy“ ir papildomai verslo leksiką (žodyną) ir verslo šnekamąją kalbą. Visi penki vartotojai galės dirbti tik iš vieno kompiuterio, bet kiekvienam vartotojui programa saugos atskirą pamokų istoriją. Jeigu mes galime dar kuo nors Jums padėti, mes mielai tai padarysime.4. Laba diena. Jeigu aš nusipirksiu šią programą ir įdiegsiu namuose, ar su ja galės dirbti du žmonės, aš ir mano vyras?

Galės. Programos „QUICK TEACHER“ patogumas ir privalumas yra tai, kad su viena programa galės dirbti iki 5 registruotų vartotojų su skirtingais kalbos mokėjimo lygiais: Jūsų giminaičiai, draugai ir pažįstami, kiekvienas su savo prisijungimo vardu ir slaptažodžiu, ir kiekvienam programa saugos savą pamokų istoriją.5. Laba diena. Jeigu aš baigsiu kursą, ar gali kas nors kitas pradėti jį nuo pradžios, pavyzdžiui, mano vyras, prisijungęs mano prisijungimo vardu?

Su viena programa „QUICK TEACHER“ gali dirbti iki 5 Jūsų artimųjų ir giminaičių, kiekvienas su savu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu, ir programa kiekvienam vartotojui saugos mokymo istoriją ir įsimins to vartotojo praeitą medžiagą. Linkime puikios nuotaikos!6. Laba diena. Aš noriu išmokti 2 kalbas (anglų ir kazachų kalbas). Ar aš turiu įsigyti 1 ar 2 programas?

Dviejų kalbų mokymuisi Jūs turite įsigyti dvi programas QUICK TEACHER.7. Kaip aš supratau, šią programą reikia siųstis iš interneto. Ar tam, kad mokytumeisi užsienio kalbos, reikalinga nuolatinė prieiga prie interneto?

Nesijaudinkite, nuolatinės prieigos prie interneto nereikia. Jūs parsisiunčiate programą „QUICK TEACHER“ ir įdiegiate savo kompiuteryje vieną kartą, o vėliau bet kuriuo laiku galėsite pradėti mokytis, taip pat pratęsti pamokas, jeigu staiga padarėte pertrauką, visa Jūsų mokymosi istorija išsisaugos. Be to, jeigu Jūsų kompiuteris yra mobilus, Jūs galėsite dirbti su programa „QUICK TEACHER“ būdami komandiruotėje arba keliaudami. Taip pat norime atkreipti dėmesį į tai, kad programai „QUICK TEACHER“ taikoma neterminuota garantija metodiniam ir techniniam palaikymui. Tai reiškia, kad kompanija – rengėjas užtikrina techninį ir metodinį vartotojų palaikymą viso mokymosi metu. Jeigu turėsite papildomų klausimų, mes džiaugsimės galėdami Jums padėti.8. Ir dar prašau konkrečiau paaiškinti, ką reiškia metodinis ir techninis palaikymas.

Kompanija užtikrinatechninį ir metodinį vartotojų palaikymą viso mokymosi metu. Metodinis palaikymas teiks Jums rekomendacijas, kaip geriau arba kaip teisingiau naudotis mokymo metodika, veiksmų seka. Techninis palaikymas padės Jums orientuotis programoje be jokių sunkumų.9. Aš norėjau paklausti, ar tai yra tiesiog online kursai ar distanciniai? Ir ne eini į kursus, o tiesiog namie pati mokaisi? Tik man į kompiuterį įrašo programėlę?

Jūs parsisiunčiate ir įdiegiate programą „QUICK TEACHER“ į savo kompiuterį vieną kartą ir po to bet kuriuo metu galėsite pradėti mokytis, taip pat pratęsti pamokas, jeigu staiga padarysite pertrauką, visa Jūsų mokymosi istorija išsisaugos.10. Ar galima sužinoti apie paketą SuperProfy, kas tai per lygiai C11? Ką apima? Aš visiškai nemoku anglų kalbos, ir jeigu aš pasiimsiu šį paketą SuperProfy, tai kas bus toliau su mano anglų kalbos lygiu, kaip aš ją mokėsiu?

Viena iš pagrindinių kalbos mokėjimo lygio nustatymo sistemų – tai CEFR (Common European Framework of Reference for Languages). CEFR arba Bendra Europos užsienio kalbos mokėjimo įvertinimo sistema. CEFR esmė – įvertinimo ir mokymo metodas, taikomas visoms Europos kalboms. CEFR lygiai skirstomi į 6: A (A1 ir A2) – elementarus mokėjimas, B (B1 ir B2) – savarankiškas mokėjimas, C (C1 ir C2) – laisvas mokėjimas. Kad pasiektumėte „C“ lygį, mes Jums patariame įsigyti lygį „SuperProfy“, kadangi jis leis Jums pradėti kalbos mokymąsi nuo pradžių. Į šią programą įeina lygiai „Standart“ ir „Profy“, taip pat papildoma verslo leksika (žodynas) ir verslo šnekamoji kalba. Praėjusi visą kursą „SuperProfy“ Jūs galėsite laisvai bendrauti užsienio kalba, reikšti savo mintis laisvai ir aiškiai kaip kasdieniniuose pokalbiuose, taip ir verslo aplinkoje, taip pat rašyti mokslinius straipsnius ir pranešimus skirtingomis temomis.11. Prašom pasakyti, jeigu aš paimsiu SuperProfy pradėsiu mokytis kalbos nuo nulio, sakykime, po 2-3 valandas per dieną, vidutiniškai, per kiek laiko galima praeiti visą programą? Ir dar klausimas: ar programa, ją praėjus, nepašalinama? Tai yra ar aš galėsiu po tam tikro laiko iš naujo pakartoti kursą?

Kiekvieno kurso trukmė yra individuali, kadangi pamokų intensyvumą Jūs nustatote patys. Pagal statistiką vidutiniškai reikia dviejų mėnesių vieno lygio praėjimui, su sąlyga, kad Jūs dirbsite kiekvieną dieną po dvi valandas. Kiekvienas lygis trunka 80 akademinių valandų, todėl praeiti visą programą galima nuo keturių iki šešių mėnesių. Praėjus kursą programa visam laikui lieka pas vartotoją, jis bet kada galės grįžti prie mokymosi, atgaivinti ir atstatyti savo žinias. Taip pat norime atkreipti dėmesį į tai, kad programai „QUICK TEACHER“ yra taikoma neterminuota garantija metodiniam ir techniniam palaikymui. Tai reiškia, kad kompanija – rengėjas užtikrina techninį ir metodinį vartotojų palaikymą viso mokymosi metu.12. Sveiki! Taip išeina, kad čia galima išmokti leksiką, bet gramatika nėra apimama?

Nesijaudinkite, kiekviena programa „QUICK TEACHER“ Standart, Profy ir SuperProfy apima žodžių ir posakių žodynus, specialiuosius formų ir netaisyklingųjų veiksmažodžių asmenavimo mokymosi blokus, audiodialogus užsienio kalbos suvokimui iš klausos įgūdžių treniravimui, pagreitinto leksikos įsiminimo režimą, tarties tobulinimo priemonę, rašybos tobulinimo priemonę, individualių nustatymų penkiems vartotojams bloką, darbo su jau išmoktais žodžiai bloką, gautų žinių kontrolę, vartotojo metodikos vadovą.13. Prašau man paaiškinti, kaip tai išmokti „bėgomis“ kinų kalbą. Tai bus įdomu daugeliui sinologų, leidžiančių mokymuisi daugelį metų. Labai įdomu! Ir kokį ryšį turi CEFR su kinų kalba? Kaip čia bus klasifikuojami lygiai?
2) Sakykite, ar kinų kalbos kursas „SuperProfy“ jau apima visą medžiagą iš lygių „Standart“ ir „Profy“? ar jie yra visiškai skirtingi? Kadangi pradinis lygis reikalingas pakartojimui, vidutinis – dabar, o super profy – ateičiai.
3) Kokia bus kinų kalbos paketo „Super Profy“ apimtis? Sprendžiant iš informacijos internete, tai dvi DVD plokštelės, kurių bendra talpa apie 20 Gb, ir duodama tik nuoroda parsisiuntimui 1 kartą. Dažnai įvyksta klaidų parsisiunčiant, atsitiktinis failo pažeidimas, kaip elgtis tokiu atveju?

„QUICK TEACHER“ – tai programos pagreitintam anglų, kinų, kazachų ir kitų užsienio kalbų mokymuisi pavadinimas. Žinoma, mes suprantame, kad kalbos mokymasis reikalauja kruopštaus ir išsamaus požiūrio, ir pasakymas „bėgomis“ čia yra labiau figūralus ir metaforinis. Programa „QUICK TEACHER Kinų kalba“ – bendras Europos ir Kinijos mokslininkų darbas. Kaip Jūs teisingai pažymėjote, Europos kalbų portfelis CEFR yra priskiriamas Europos kalboms. Kursas „SuperProfy“ apima Standart, Profy ir papildomai verslo leksiką.
"QUICK TEACHER Kinų kalba" – bendras Europos ir Kinijos mokslininkų darbas, tokios programos analogų Rusijos rinkoje šiuo metu nėra. Programa kinų kalbos mokymuisi sukurta specialiai kinų kalbai, yra bendra schema su anglų kalba, bet tai yra dvi skirtingos programos, kurių sudėtis ir mokymasis individualiai parengtas pagreitintam kiekvienos užsienio kalbos mokymuisi. Programa kinų kalbos mokymuisi apima hieroglifų, transliteracijos piniyn (tramnskripcijos lotyniškomis raidėmis – kaip skaityti hieroglifus), žodžių, frazių, posakių, teorinės bazės su įgarsintais pavyzdžiais, kaip reikia tarti piniyn (yra tekstinis aprašymas, kaip tarti piniyn skiemenis, taip pat sudarytos specialios lentelės su piniyn skiemenimis visuose penkiuose kirčiuose)skiemenų ir žodžių skaitymo griežtai laikantis normatyvinės kalbos „putunchua“ taisyklių, teorinės gramatikos bazės su pavyzdžiais mokymasis.
Į žodynų sudėtį įeina standartiniai kinų posakiai ir specifiniai žodžiai, kurie yra priskiriami kinų kultūrai, tokie kaip: Kinų Naujieji metai, valgymo lazdelės, kiniškų patiekalų pavadinimai ir t.t. teorinių žinių užtvirtinimas vyksta žodynų su frazėmis ir posakiais mokymosi procese. Neįprasta europiečiui kinų kalbos ypatybė yra tai, kad žodžių eiliškumas nulemia sakinio reikšmę. Kinų kalboje yra nemažas kiekis tam tikrų „šablonų“, kuriuos mokėdamas gali lengvai ir teisingai reikšti bet kokias savo mintis. Kad būtų lengviau mokytis kinų kalbos, programos „QUICK TEACHER“ rengėjai sukūrė specialų vadovą, kuriame apibendrino šiuos šablonus ir pateikė prie jų vaizdingus pavyzdžius. Programoje „QUICK TEACHER“ yra realizuota galimybė pagreitintai įsiminti hieroglifus, suteikiama rašybos tobulinimo priemonė, tarties tobulinimo priemonė ir plati šnekamosios ir dalykinės kinų kalbos žodynų bazė.
Išsamus programos galimybių aprašymas yra pateiktas skyriuje „Kinų kalba“ rengėjo tinklalapyje: http://quickteacher.lv/ru
Įsigydami „QUICK TEACHER“, Kinų kalba SuperProfy“ Jūs gausite laišką su nuoroda, kur parsisiųsti programą. Jūs įdiegiate elektroninę versiją savo kompiuteryje ir pradedate mokytis. Jeigu Jums įvyktų kažkoks techninis gedimas, operacinės sistemos perinstaliavimas, kompanijos – rengėjo specialistai pateiks Jums pakartotiną įdiegimą pagal užklausą į tą patį kompiuterį.14. Noriu pasitikslinti, kokia yra šios programos apimtis, kad suprasčiau, ar ji tilps mano kompiuteryje?

Laba diena! 300-350 MB priklausomai nuo kalbos. Užsienio kalbos mokymosi pagreitinimui ir išmoktos medžiagos užtvirtinimui besimokančiųjų patogumui yra sukurtas garso kursas QUICK TEACHER. Kursas sukurtas pagal principą nuo paprasto prie sudėtingo: iš pradžių Jūs mokotės žodžių, o vėliau mokotės naudoti šiuos žodžius frazėse ir sakiniuose.15. Norėčiau išmokti japonų kalbą, bet niekada tuo neužsiiminėjau ir nemoku nė vieno hieroglifo, ar aš galėsiu išmokti šią kalbą ar yra reikalingas bent minimalus pasirengimas (tarkime, abėcėlė, garsai, keletas hieroglifų ir t.t.)?

"QUICK TEACHER Japonų kalba“ parengta specialiai užsieniečiams mokytis japonų kalbos. Kadangi japonų kalba yra laikoma sudėtinga europiečiams, "QUICK TEACHER“ rengėjai surado supaprastintą sprendimą. Visa leksika ir šnekamosios frazės yra pateikiamos ir jų mokomasi romadzi pagrindu – speciali japonų rašybos transliteracijos sistema, sukurta japonų kalbos žodžiams rašyti lotyniškais rašmenimis. Dėl tokio sprendimo Jūs galite mokytis japonų kalbos nuo nulio ir Jums nėra būtina turėti pradinių žinių. Šis kursas padės Jums būtent prabilti japonų kalba. Atkreipiame Jūsų dėmesį į tai, kad yra prieinamas tik kurso "QUICK TEACHER Japonų kalba“ „Standart“ variantas.16. Po to, kai aš nusipirksiu paketą super profy, ar aš rasiu ten instrukciją arba algoritmą, kaip ir kas, kokiu būdu naudotis, atidarinėti? Kad išmoktum kalbą, kaip dažnai reikia dirbti su šia programa?

Programos naudojimas yra labai paprastas. Įsigijus programą Jums bus išsiųsta žingsninė instrukcija su lydinčiu laišku + pati programa teiks Jums sufleravimus, ką daryti toliau. Taip pat „QUICK TEACHER“ techninio palaikymo specialistas gali padėti Jums įdiegti programą kartu su Jumis online režimu.
Pagal statistiką reikia mokytis kasdien po dvi valandas. Kiekvienas lygis trunka 80 akademinių valandų, todėl visai programai praeiti gali prireikti nuo keturių iki šešių mėnesių. Praėjus kursą programa lieka Jums visam laikui, todėl Jūs visada galėsite grįžti prie mokymosi, atgaivinti ir atstatyti Jūsų žinias. Taip pat norime atkreipti dėmesį į tai, kad programai „QUICK TEACHER“ yra taikoma neterminuota garantija metodiniam ir techniniam palaikymui. Tai reiškia, kad kompanija – rengėjas užtikrina techninį ir metodinį vartotojų palaikymą viso mokymosi metu.

Multimedijos kompleksas "Quick Teacher" (Superprofesionalus kursas)
kaina 1298,50 Lt. = 380 EUR

Multimedijos kompleksas "Quick Teacher" (Profesionalus kursas)
kaina 948,50 Lt. = 280 EUR

Multimedijos kompleksas "Quick Teacher" (Standartinis kursas)
kaina 648,50 Lt. = 190 EUR

QUICK TEACHER audiodialogai
kaina 120,00 Lt. = 35 EUR

Norėdami sumokėti už „Quick Teacher” banko pavedimu, paspauskite mygtuką „Užsakyti” ir užpildykite užsakymo formą. Gavę Jūsų užsakymą, išsiųsime Jums elektroniniu paštu mokėjimo sąskaitą.

Norėdami sumokėti už „Quick Teacher” kredito kortele, paspauskite mygtuką “Sumokėti kredito kortele (On-line)” ir užpildykite formą pagal reikalavimus.


Gavę pinigus į savo atsiskaitomąją sąskaitą, per 1 darbo dieną išsiųsime Jums paštu visą komplektą – programą „Quick Teacher” su individualiu kodu, vartotojo vadovą, garantijos taloną ir sąskaitos originalą. Pristatymas visame pasaulyje NEMOKAMAS.