LT   RURyga, Tomsono g. 30-122, Latvija
Telefonas/Faksas: (+ 371) 67 50 99 99
E-mail: sekme@quickteacher.lt
Skype: Quickteacher

anglu kalbos kursai prezentacija
Anglų kalbos kursai
Prezentacija
 anglu kalbos kursai video prezentacija
Anglų kalbos kursai
Video Prezentacija
anglu kalbos kursai klientai
Quick Teacher Klientai
Daugiau... Pranešome konkurso del
"Quick Teacher"  


Greitas užsienio kalbos mokymasis:

5 žingsniai su QUICK TEACHER

Kad greitai išmoktumėte užsienio kalbą, programos QUICK TEACHER rengėjai rekomenduoja atlikti tik penkis žingsnius. Kviečiame pažiūrėti, ką Jūs pasieksite kiekviename žingsnyje kartu su QUICK TEACHER.

Pirmas žingsnis: Pagreitintas įsiminimas

Antras žingsnis: Pasyvai į Aktyvus

Trečias žingsnis: Kalbėjimo menas

Ketvirtas žingsnis: Priartėjimas prie kalbinės aplinkos

Penktas žingsnis: Pažengusios galimybės

Pasitelkę nuostabias ir gerai save rekomendavusias programos QUICK TEACHER galimybes, Jūs lengvai prabilsite užsienio kalba.

Pirmas žingsnis: Pagreitintas įsiminimas

Programoje Quick Teacher realizuotas moksliškai pagrįstas ir praktiškai patikrintas pagretinto įsiminimo režimas, kuris leidžia sutrumpinti mokymosi laiką 5-10 kartų. Greito užsienio kalbos mokymosi mechanizmas – tai leksikos įsiminimo regimojo atpažinimo lygmenyje procesas, jis naudoja „neįsisąmoninto suvokimo“ arba superįsiminimo efektą.

Maksimaliai mokymo programoje QUICK TEACHER sėkmei pasiekti yra naudojama autorinė įsiminimo metodika M.A.R.I.D.I.  Žodžių pagreitinto įsiminimo režimas grindžiamas greito skaitymo mokymo metodais, kurias naudojant žmogus greičiau skaito ir greičiau įsimena. Kaip tai veikia? Į ekraną tam tikru greičiu pateikiamas didelis kiekis mokomosios informacijos per ribotą laikotarpį, ir žmogus regimajame lygmenyje suvokia siūlomą informaciją būdamas atsipalaidavimo būsenos. Tuo tarpu aktyviai veikiama REGIMOJI ATMINTIS. Dėl to užsienio kalbos žodžiai atsideda ir įsimena trumpalaikėje pasyvioje atmintyje. Programa QUICK TEACHER apjungia pasaulio intensyvaus užsienio kalbų mokymosi metodikų patirtį.

Antras žingsnis: Pasyvai į Aktyvus

Antras žingsnis – tai sąmoningas mokymas, kuris paveikia KLAUSĄ ir REGĄ, LYTĖJIMĄ.

Šis žingsnis leidžia pasyvią žodžių atsargą paversti aktyvia, tai yra pereiti nuo atskirų žodžių supratimo prie bendravimo užsienio kalba. Žodžiai iš trumpalaikės atminties perkeliami į ilgalaikę aktyvią atmintį, ir Jūs galite laisvai juos naudoti šnekamojoje kalboje.

Režime „Virtualusis Mokytojas“ prieinamai ir lengvai moko suprasti gimtakalbių kalbą ir teisingai versti iš užsienio kalbos į gimtąją ir atvirkščiai, tikrina testais Jūsų žinias, padeda taisyti klaidas, sufleruoja teisingus atsakymus, treniruoja rašybą ir tarimą.

Režimas „Grįžtamoji kontrolė“ yra skirtas užsienio kalbos žodžių ir frazių vertimo mokėjimui patikrinti sąmoningo suvokimo režime. Jūs galėsite kontroliuoti save bet kuriame mokymo etape.

Režimas „Rašybos tobulinimo priemonė“ yra skirtas rašytinės užsienio kalbos įgūdžių gavimui. Rašybos tobulinimo priemonė yra skirta užsienio kalbos žodžių ir frazių taisyklingos rašybos treniravimui, vystant regimąją ir motorinę atmintį.

Režimas „Archyvas“ yra skirtas savikontrolei ir patikrinimui, ar gerai išmokta nauja medžiaga.


Trečias žingsnis: Kalbėjimo menas

Įrodyta, kad būtent pasitikėjimas dėl atskirų žodžių ištarimo leidžia prabilti užsienio kalba lengviau ir greičiau. Trečiame mokymo su QUICK TEACHER etape ypatingas dėmesys yra skiriamas aiškaus ir teisingo tarimo formavimui.

Specialioji „Tarties tobulinimo priemonė“ leidžia įrašyti savo tarimą ir klausytis jo iš šono. Lygindami su „etaloniniu“ tarimu Jūs daug kartų įsitikinsite dėl savo teisingo tarimo.

Besąlygiškas programos QUICK TEACHER pasiekimas šiame etape yra „kalbinio barjero“ įveikimas, kadangi turėdamas galimybę lyginti su „etalonu“, girdėdamas savo tarimo teisingumą, žmogus nustoja gėdytis ir tarsi „leidžia“ sau kalbėti užsienio kalba!


Ketvirtas žingsnis: Priertėjimas prie kalbinės aplinkos

 Sunkumas bendrauti užsienio kalba dažnai yra susijęs su nepakankamu pasitikėjimu savo žiniomis ir užsienietiškų žodžių tarimu. Šis pasitikėjimas ir žinių pagerinimas pasiekiamas skyriuje „Dialogai“ treniruojant vieną iš pagrindinių bendravimo įgūdžių – kalbos suvokimą iš klausos.

Mokydamiesi skyriuje „Dialogai“ Jūs tuo pačiu metu gerinsite užsienio kalbos suvokimo iš klausos įgūdžius, užtvirtinsite jau praeitos medžiagos žinias, mokysitės naudoti išmoktas frazes ir sakinius „gyvame“ bendravime.

Ši metodika yra nukreipta į sėkmingą gebėjimų bendrauti žodžiu vystymą ir sukuria žmogui papildomą motyvaciją mokytis kalbos.

Penktas žingsnis: Pažengusios galimybės

Programos QUICK TEACHER galimybės yra labai didelės. Be to, kad Jūs galėsite greitai išmokti reikiamo lygio būtiną žodžių kiekį, pagal patyrusių dėstytojų rekomendacijas į programą įjungti labai svarbūs ir naudingi užsienio kalbos mokymosi įrankiai. Naudodami šiuos instrumentus Jūs galėsite:

  • Visa šeima mokytis pagal vieną programą. Yra parengtas daugiavartotojiškas mokymo režimas, todėl su viena programa gali mokytis iki 5 vartotojų su skirtingais mokėjimo lygiais. Kiekvienam vartotojui yra saugoma sava mokymo istorija.
  • Išmokti netaisyklingų veiksmažodžių formas ir asmenavimą. Be šių veiksmažodžių neįmanoma sau įsivaizduoti užsienio kalbos mokėjimo pilnaverčiam bendravimui. Dabar Jūs galėsite lengvai juos įsiminti, pasinaudojęs įsiminimo metodika M.A.R.I.D.I.
  • Išspręsti „kalbinio barjero“ problemą. Mokydamasis su „tarties tobulinimo priemone“ moksleivis girdi savo tarimą iš šono, lygina jį su diktoriaus etaloniniu tarimu ir treniruoja jį iki reikiamo lygio. Pasitikėjimas savo tarimo teisingumu padeda įveikti „kalbinį barjerą“.
  • Išmokti skaityti fonetinę transkripciją. Labai svarbus papildymas yra fonetinės transkripcijos naudojimas. Programoje QUICK TEACHER Universal Jūs galite ne tik išgirsti, bet ir perskaityti, kaip teisingai tarti mokomąjį žodį.
  • Išmokti užsienio kalbos rašybą. Šiam tikslui programoje yra speciali „rašybos tobulinimo priemonė“. Ji padeda įsiminti teisingą užsienio kalbos žodžių ir frazių rašymą, vystant regimąją ir motorinę atmintį. Tai ženkliai pagreitins žodžių rašymą dirbant su užsienio kalbos tekstais.
  • Išmokti suprasti užsienio kalbą „iš klausos“. Naujosios QUICK TEACHER Universal galimybės modeliuoja „panardinimą“ į kalbinę aplinką ir treniruoja garsinius įgūdžius.
  • Kurti asmeninį mokomųjų žodžių ir posakių žodyną. Jeigu užsienio kalbos mokymosi procese yra poreikis sukurti asmeninį specializuotos leksikos žodyną, Jūs galite jį sukurti ir įgarsinti. Ši labai naudinga programos galimybė plačiai naudojama siaurų specialybių specialistų, pavyzdžiui, gydytojų ir jūreivių.
  • Pasinaudoti turtingais gramatikos ir fonetikos vadovais. Vadovuose yra visa reikalinga gramatikos ir kalbos darybos pagrindų informacija, yra pavyzdžių ir pratimų pagal temas, atsižvelgiama į šiuolaikines kalbos vystymo ypatybes, aiųkinama raidžių, skiemenų ir atskirų žodžių transkribavimo sistema, jie padeda tobulinti klasikinį tarimą.
  • Būti mobilūs besimokydamas iš skirtingų kompiuterių. Atsiliepiant į vartotojų prašymus į programą QUICK TEACHER Universal buvo įdiegta galimybė perkelti mokymosi istoriją iš vieno kompiuterio į kitą. Tokia specialiai parengta funkcija leidžia programos QUICK TEACHER vartotojams mokytis iš bet kokio kompiuterio, kur jiems patogu ir kada jiems patogu.

Multimedijos kompleksas "Quick Teacher" (Superprofesionalus kursas)
kaina 1298,50 Lt. = 380 EUR

Multimedijos kompleksas "Quick Teacher" (Profesionalus kursas)
kaina 948,50 Lt. = 280 EUR

Multimedijos kompleksas "Quick Teacher" (Standartinis kursas)
kaina 648,50 Lt. = 190 EUR

QUICK TEACHER audiodialogai
kaina 120,00 Lt. = 35 EUR

Norėdami sumokėti už „Quick Teacher” banko pavedimu, paspauskite mygtuką „Užsakyti” ir užpildykite užsakymo formą. Gavę Jūsų užsakymą, išsiųsime Jums elektroniniu paštu mokėjimo sąskaitą.

Norėdami sumokėti už „Quick Teacher” kredito kortele, paspauskite mygtuką “Sumokėti kredito kortele (On-line)” ir užpildykite formą pagal reikalavimus.


Gavę pinigus į savo atsiskaitomąją sąskaitą, per 1 darbo dieną išsiųsime Jums paštu visą komplektą – programą „Quick Teacher” su individualiu kodu, vartotojo vadovą, garantijos taloną ir sąskaitos originalą. Pristatymas visame pasaulyje NEMOKAMAS.