LT   RURyga, Tomsono g. 30-122, Latvija
Telefonas/Faksas: (+ 371) 67 50 99 99
E-mail: sekme@quickteacher.lt
Skype: Quickteacher

anglu kalbos kursai prezentacija
Anglų kalbos kursai
Prezentacija
 anglu kalbos kursai video prezentacija
Anglų kalbos kursai
Video Prezentacija
anglu kalbos kursai klientai
Quick Teacher Klientai
Daugiau... Pranešome konkurso del
"Quick Teacher"  


Išmokite anglų kalbą per 2 mėnesius:
Lietuvos vartotojų patirtis

Tikriausiai girdėjote apie anglų kalbos mokymosi multimedijos sistemą CD-ROM diske „Quick Teacher“? Galbūt skaitėte informaciją spaudoje, lankėtės tinklapyje internete www.QuickTeacher.lt , arba, galbūt, apie „Quick Teacher“ jums pasakojo pažįstami. „Quick Teacher“ žada, kad anglų kalbą išmoksite per 2 mėnesius. Šiandien mes siūlome Jums sužinoti, kiek tai tikra, ir kokia yra Lietuvos vartotojų nuomonė apie šią programą.

Vartotojai atsakė į tokius anketos klausimus: iš kur sužinojo apie programą? Kas joje patiko, o kas ne? Kokia mokymosi pažanga?

Livija KRIAUČIŪNIENĖ

Administratorė Jolanta STUNGIENĖ:
Šią programą man pasiūlė vyras. Jo nuomone, naudojant programą galima pasiekti reikalingų rezultatų. Mokytis buvo įdomu ir svarbiausia – nenusibosdavo, mokymaisis tapo kaip žaidimas. Įdomu tai, jog galima versti ir iš lietuvių kalbos į anglų, ir atvirkščiai. Nuobodu buvo mokytis tik gramatikos. Kiekvieną dieną mokymuisi skirdavau po 1-1,5 val. Aš prisiminiau tai, ką jau žinojau anksčiau ir taip pat išmokau daug naujų žodžių.

UAB „Straujos“ Techninio centro direktorius Petras SAKALAUSKAS:
Aš ir anksčiau žinojau, kad 25-ojo kadro efektas veikia efektyviai, todėl ir nusipirkau „Quick Teacher“. Iš pradžių laiko mokslams turėjau daugiau, mokiausi 1 – 2 kartus per savaitę po 1,5 valandos. Po to mokymus nutraukiau, bet netrukus vėl ketinu tęsti. Man patiko tai, kad galiu tikrinti savo žinias. Labai gerai suformuota pati programa – galima reguliuoti raidžių dydį ir spalvą ir t.t. Pats gali pasirinkti nuo ko pradėti, o ne mokytis pagal dėstytojo sistemą. Manau, kad pradedančiajam – tai labai tinkantis kursas. Įdomiai parengtas ir priimtinas savo kaina. Esu visiškai juo patenkintas, telieka rasti laiko mokymams tęsti.

UAB „Ekobanas“ finansistė Lilija:
Programą „Quick Teacher“ man nupirko vadovybė. Pradėjau beveik nuo nulio, nes iki tol žinojau tik paprasčiausius anglų kalbos žodžius ir galėjau šiek tiek papasakoti apie save. Mokiausi po 2 kartus per savaitę, diską imdavau ir į komandiruotes. Anglų kalbos žinios man reikalingos darbe, galbūt todėl mokytis buvo lengva, paprasta, įdomu ir rezultatyvu. Pagausėjo mano anglų kalbos žodynas. Patikrinau save bendraudama anglų kalba vykusiame seminare – iš pradžių jaučiau kalbos barjerą, tačiau po poros dienų galėjau dalyvauti bet kokiame pokalbyje.

Pramoninės vandentiekos inžinierius Virgis:
Tinklalapyje Delfi.lt ir dienraštyje „Lietuvos rytas“ perskaičiau apie sėkmingą Latvijos vartotojų patirtį. Man patiko prie programos pridedama knyga, kurioje buvo parašyta apie motyvaciją – mane tai labai gerai veikia. Pirmąją savaitę versdavau save mokytis, nes man tiesiog buvo būtina išmokti anglų kalbą. Mokymosi pradžioje greitai bėgantys žodžiai atrodė kvailystė ir tikri niekai. Tačiau, kai pastebėjau naudą, motyvacija ir noras padidėjo. Programos minusų nurodyti kol kas negalėčiau, nes intensyviai mokausi, o ne ieškau trūkumų. Taikant žinias praktikoje, pokalbiuose su dukterimi, pastebėjau, kad padidėjo žodžių atsargos, bendraujant frazės tiesiog išplaukia iš atminties. Mano žmona skeptiškai žiūri į „Quick Teacher“ ir ji kalbos mokosi kursuose. Tačiau pripažįsta, kad mano mokymosi rezultatai yra geresni nei jos.

Gdytojas, NKC Klaipėdos filialo direktorius Bronius PLIUŠKYS:
Programa veikia 25-ojo kadro principu, o aš, kaip gydytojas, žinau, kad 25-ojo kadro efektas taikomas ligoniams nuo įvairių priklausomybių gydyti. Man buvo įdomu, kaip šis principas veikia įsimenant kalbą. Mokytis buvo labai lengva, kartais nuobodoka, reikėjo imti aukštesnį lygį. „Quick Teacher“ programoje yra daug to, ko reikia „gyvai“ bendraujant su angliškai kalbančiais žmonėmis. Trumpai tariant, tai „bendravimo vadovėlis“. Man patiko sakinių patikra ir tai, kad įmanoma tikrinti savo tartį. Aš mokydavausi 3-5 kartus per savaitę po valandą. Kaip minusą galėčiau paminėti smulkius vertimo į lietuvių kalbą netikslumus. Kai kas netgi pralinksmino. Kadangi jau turėjau anglų kalbos žinių pagrindus, daug kas buvo lengva. Aš pradėjau lengviau suvokti ir suprasti anglų kalba transliuojamas BBC, CNN, „Hallmark“ ir kt. televizijos laidas. Dabar nebeverčiu pažodžiui, kaip tai dariau anksčiau. Supratau, kaip taisyklingai formuojami sakiniai.

Statybos bendrovės direktorius Petras:
Iki šiol nieko panašaus nebandžiau, jus radau paieškos portale „Google“ ir užsisakiau, nes nusprendžiau, kad tai bus efektyviau, nei kalbų kursai. Anksčiau juos lankiau, bet likau jais nepatenkintas. Mokymosi su „Quick Teacher“ laikas lekia nepastebimai, matau, kad šis žodžių pateikimo ekrane būdas (super įsiminimo efektas) duoda rezultatų. Patiko, kad yra vertimas iš anglų kalbos į lietuvių. Mokausi apie 1,5 mėnesio, maždaug 3 kartus per savaitę po 30-60 minučių. Buvau užsienyje, įveikiau kalbos barjerą, nebebuvo taip baisu bendrauti svetima kalba, dabar galiu pritaikyti seną posakį, kad „Turguje manęs jau neparduotų“.

UAB NPI vadybininkas Rysard BUDKO:
Pamačiau reklamą laikraštyje. Susirinkau informaciją interneto forume, ten buvo teigiamai atsiliepiama apie „Quick Teacher“ programą. Nusprendžiau nusipirkti. Mokytis buvo įdomu, viskas vyksta greitai ir dinamiškai. Prieinamas, paprastas meniu. Labai gerai, kad gali tęsti mokymąsi toje pačioje vietoje, kur buvai sustojęs. Gramatika galėtų būti paprastesnė. Reikėtų papildyti klausimų pateikimo pavyzdžius. Keletą kartų suabejojau žodžių vertimo (perkeltinė reikšmė) korektiškumu. Per mėnesį, kurį mokiausi, mano žodynas tapo gausesnis. Skaitydamas paprastas knygas pastebėjau, kad žodžius, kurių anksčiau nežinojau, verčiu neabejodamas. Tai suteikia pasitikėjimo savimi ir savo žiniomis.

Biologijos mokytoja Jurgita:
Man patinka, kad ši programa leidžia girdėti tarimą. Viskas atlikta nuosekliai – iš pradžių įsimenami žodžiai, po to patikrinama. Į bėgančius žodžius žiūrėjau, tačiau netikėjau, kad tai gali būti efektyvus mokymasis. Papildomai dar mokiausi iš vadovėlio. Tekstuose matau žodžius, kuriuos mokausi pagal „Quick Teacher“ programą. Gaila, kad joje nėra tekstų, ypač būtų naudinga, jei tie tekstai būtų įgarsinti. „Quick Teacher“ – mano rimto mokymosi pradžia. Anglų kalbos aš visai nemokėjau. Dabar žinau kas trečią žodyno žodį (šiomis dienomis tai atradau). Suprantu buitinių prietaisų instrukcijas. Skaitau ir suvokiu pasakojimus.

Gydytojas Raimundas GRIGALIŪNAS: Būtent 25-ojo kadro efektas paskatino mane pirkti „Quick Teacher“ programą, nes žinojau, kad tai geras poveikio principas. Lemiamos buvo ir žmonių nuomonės. Programoje patinka, kad galima pasitikrinti rašybą ir tai, kad joje yra žodžių junginių ir frazių. Apskritai, joje daug geros informacijos– daug žodžių, juos visus galima išgirsti. Galima įrašyti savo tartį, paklausyti ir palyginti. Nepatinka tai, kad yra kai kurių vertimo netikslumų, keletas žodžių kartojasi. Turiu pasiūlymą dėl programos patobulinimo: norėtųsi, kad kompiuteris procentine išraiška pateiktų mano ir diktoriaus tarimo atitikties lygį. Jeigu kalbėtume apie mano pasiekimus, išmokau daugiau žodžių, lengviau suprantu laikraščių, interneto tekstus.

Studentas Tomas:
Apie programą perskaičiau žurnale „TV Antena“. Perskaičiau ir žmonių nuomones. Mokslininkai taip pat pripažįsta šio metodo efektyvumą, tad nusprendžiau pabandyti. Mokytis lengva, įdomu, daug įdomiau, negu kursuose. Programa kaip žaidimas – ir aš matau naudą. Man tapo paprasčiau žiūrėti televizijos laidas anglų kalba, taip pat praturtinau savo žodyną.

Pardavimų vadybininkas Vidmantas:
Informacijos apie „Quick Teacher“ programą pirmiausia radau Latvijos tinklapyje, po to pamačiau reklamą dienraštyje „Lietuvos rytas“ ir nusprendžiau nupirkti programą savo dukrai. Tuo pačiu ir pats pasimokyti. Iš pradžių sekėsi nekaip, tačiau vėliau viską išsiaiškinau ir mokytis tapo paprasta. Per savaitę mokausi 2 kartus po 30-90 minučių. Kartais sutrukdo komandiruotės. Dabar yra lengviau ieškoti informacijos internete, nes geriau viską suprantu. Pradėjau skaityti nesudėtingas knygas. Esu labai patenkintas mokymo programa, bendraujant žodžiai, kuriuos mokiausi, tiesiog išplaukia iš atminties.

Privačios klinikos V.P. Stankevičius IĮ Skopija gydytojas Vytautas STANKEVIČIUS: Man 70 metų, tačiau man dar labai patinka visa, kas nauja. „Quick Teacher“ programa – suintrigavo, todėl buvo įdomu pabandyti išmokti anglų kalbą per 2 mėnesius. Iš visų kompiuterinių diskų, kuriuos man teko pirkti, „Quick Teacher“ patiko labiausiai. Mokausi 2 savaites, po valandą iš ryto ir vakare. Patiko žodynas, o nepatiko, tai, kad keli žodžiai turi keletą vertimo variantų. Taip pat norėtųsi, kad būtų pateikiamos mano darbo klaidos – tarimo ir pan. Per 2 savaites atnaujinau atmintyje turėtą žodyną, peržiūrėjau apie 1000 žodžių.

Multimedijos komplekso „Quick Teacher“ sudarytojų atstovas, asmeninių gebėjimų vystymo treneris (Coachas, Eriksono universitetas, Vankuveris, Kanada), sertifikuotas psichologas (Briuselis, Belgija), SIA M.A.R.I.D.I direktorius Aleksandras OBULEVIČIUS:
Per paskutiniuosius 2 metus vien tik Baltijos šalyse „Quick Teacher“ įsigijo daugiau kaip 5000 žmonių. Žmonės patys pasirinko. Labai abejoju, ar nors viename Baltijos šalių užsienio kalbų mokymo centre buvo tiek klientų. Tik dėl mūsų programos vartotojų ir jų pasiektų rezultatų „Quick Teacher“ vos per porą metų tapo Nr. 1 mūsų šalyje.

P.S. Nepamirškite, kad mokydamiesi anglų kalbos su „Quick Teacher“, sutaupote ne mažiau kaip 1851,50 Lt (palyginus su kitų mokymosi būdų kaina).


Sumokėk ir gauk programą NEMOKAMAI:

Multimedijos kompleksas "Quick Teacher" (Superprofesionalus kursas)
kaina 1298,50 Lt.
Multimedijos kompleksas "Quick Teacher" (Profesionalus kursas)
kaina 948,50 Lt.
Multimedijos kompleksas "Quick Teacher" (Standartinis kursas)
kaina 648,50 Lt.

298,50 Lt = 380 EUR
948,50 Lt = 280 EUR
648,50 Lt = 190 EUR
Multimedijos kompleksas "Quick Teacher" (Superprofesionalus kursas)
kaina 1298,50 Lt. = 380 EUR

Multimedijos kompleksas "Quick Teacher" (Profesionalus kursas)
kaina 948,50 Lt. = 280 EUR

Multimedijos kompleksas "Quick Teacher" (Standartinis kursas)
kaina 648,50 Lt. = 190 EUR

QUICK TEACHER audiodialogai
kaina 120,00 Lt. = 35 EUR

Norėdami sumokėti už „Quick Teacher” banko pavedimu, paspauskite mygtuką „Užsakyti” ir užpildykite užsakymo formą. Gavę Jūsų užsakymą, išsiųsime Jums elektroniniu paštu mokėjimo sąskaitą.

Norėdami sumokėti už „Quick Teacher” kredito kortele, paspauskite mygtuką “Sumokėti kredito kortele (On-line)” ir užpildykite formą pagal reikalavimus.


Gavę pinigus į savo atsiskaitomąją sąskaitą, per 1 darbo dieną išsiųsime Jums paštu visą komplektą – programą „Quick Teacher” su individualiu kodu, vartotojo vadovą, garantijos taloną ir sąskaitos originalą. Pristatymas visame pasaulyje NEMOKAMAS.