LT   RURyga, Tomsono g. 30-122, Latvija
Telefonas/Faksas: (+ 371) 67 50 99 99
E-mail: sekme@quickteacher.lt
Skype: Quickteacher

anglu kalbos kursai prezentacija
Anglų kalbos kursai
Prezentacija
 anglu kalbos kursai video prezentacija
Anglų kalbos kursai
Video Prezentacija
anglu kalbos kursai klientai
Quick Teacher Klientai
Daugiau... Pranešome konkurso del
"Quick Teacher"  


 Išmokite anglų kalbą per 2 mėnesius: garantijos pirkėjui

Mums visada svarbu tesėti duotus pažadus. O įvykdyti pardavėjo duotus pažadus – tiesiog privaloma. Multimedijos sistema „Quick Teacher“ žada, kad anglų kalbą galima išmokti per 2 mėnesius. Kokios yra garantijos, kad „Quick Teacher“ tesės šį pažadą? Į klausimus atsako bendrovės M.A.R.I.D.I direktorius Aleksander OBULEVIČ.

Livija Kriaučiūnienė

- Jūs teigiate, kad anglų kalbą galima išmokti per 2 mėnesius. Kaip tai įmanoma?

- Mes užtikriname, kad mokydamiesi pagal „Quick Teacher“ metodiką po 2 valandas per dieną, anglų kalbą išmoksite. Net jeigu jūs mokysitės kas antrą dieną arba porą kartų per savaitę, per 60 darbo su programa valandų išmoksite 2000 naujų žodžių. Jeigu vykdysite šią sąlygą, o rezultatai pasirodys esą prastesni nei tikėjotės – grąžinsime jums pinigus už programą.

Per visą mūsų bendrovės veiklos ES teritorijoje laikotarpį dar NĖ VIENAS klientas, kuris mokėsi pagal „Quick Teacher“ metodiką, negrąžino šios programos.

Pagalvokite: VISI, kas mokėsi pagal šią mokymosi metodiką – patenkinti pasiektais rezultatais.

- O kiek žmonių išmoko kalbos per 2 mėnesius?

- Per paskutiniuosius 2 metus vien tik Baltijos šalyse „Quick Teacher“ programą įsigijo daugiau kaip 5000 asmenų. Žmonės patys pasirinko. Labai abejoju, ar nors viename Baltijos šalių užsienio kalbų mokymo centre buvo tiek klientų. Tik dėl mūsų programos vartotojų ir jų pasiektų rezultatų „Quick Teacher“ vos per porą metų tapo Nr. 1 mūsų šalyje.

Mes žinome, kiek būtent iš šių 5000 žmonių per pastaruosius 2 metus pasiekė to, kas buvo žadėta, nes bendraujame su vartotojais tiesiogiai. Skambiname savo klientams ir domimės, kaip jiems sekasi. Žmonės mokosi skirtingai: kažkas kiekvieną dieną, kažkas kartą per savaitę. Suprantama, pastaruoju atveju kalbos mokomasi ilgiau. Tikėjusių mūsų pažadu ir išmokusių užsienio kalbos – labai daug. „Quick Teacher“ – ne stebuklų lazdelė, dirbti vis tiek reikia ir būtinai laikytis programos metodikos reikalavimų. Tai padeda išmokti užsienio kalbos daug greičiau ir pigiau.

- Jūs dažnai spausdinate straipsnius, kuriuose galima perskaityti apie sėkmingą „Quick Teacher“ vartotojų patirtį. Kaip jums pavyksta gauti tiek atsiliepimų?

- Kaip jau minėjau, mes skambiname savo klientams ir domimės, kaip jiems sekasi mokytis. Kliento prašoma atsakyti į anketos klausimus. Remiantis šiais atsakymais ir rengiami straipsniai. Vartotojai ir jų patirtis – realūs, patys tikriausi. Jeigu klientas sukritikavo programą, ši kritika bus pateikiama ir straipsnyje, o jeigu pagyrė, taip ir bus parašyta - viskas sąžininga. Be to, nepamirškime reklamos „iš lūpų į lūpas“, gandų. Paklausinėkite savo pažįstamų – kas nors būtinai pasidalins mokymosi pagal „Quick Teacher“ programą patirtimi.

- Ar jūs nemanote, kad „Quick Teacher“ kaina ne visiems prieinama?

- Sutinku, ne visiems. Taip pat kaip ir bilietus į teatrą ne visi gali nusipirkti, ne visi gali nusipirkti ir kokybiško maisto ar geros literatūros. Stengiamės, kad visi norintys galėtų išmokti užsienio kalbos ir tuo pačiu sutaupytų laiko ir pinigų. Palyginkime.

Jeigu „Quick Teacher“ programą palygintume su privataus dėstytojo pamokų arba mokymosi grupėje laiku ir kaina, pamatytume, kad net tuo atveju, kai vienos valandos užsiėmimo kaina yra apie 25 Lt, Jūs sumokate ne mažiau kaip 2500 Lt. „Quick Teacher“ programos kaina -648,50 Lt (už 4 500 žodžių + 3 000 frazių ir sakinių) - akivaizdžiai ekonomiška ir naudinga. Be to, programoje yra tarties, rašybos pratimų, gramatikos, fonetikos pratimų ir daug viso kito.

P. S. Prisiminkite, kad programa, esančia viename CD gali naudotis iki 5 žmonių, kiekvienas su savo vardu ir slaptažodžiu. Visoms „Quick Teacher“ programoms suteikiama garantija ir visiška techninė pagalba visą anglų kalbos mokymosi laiką. Mes neparduodame vien tik diskų, mes siūlome greito anglų kalbos mokymosi instrumentą. Ir tik tada, kai jūs jos išmoksite – mes manysime, kad savo darbą atlikome.


Sumokėk ir gauk programą NEMOKAMAI:

Multimedijos kompleksas "Quick Teacher" (Superprofesionalus kursas)
kaina 1298,50 Lt.
Multimedijos kompleksas "Quick Teacher" (Profesionalus kursas)
kaina 948,50 Lt.
Multimedijos kompleksas "Quick Teacher" (Standartinis kursas)
kaina 648,50 Lt.

298,50 Lt = 380 EUR
948,50 Lt = 280 EUR
648,50 Lt = 190 EUR
Multimedijos kompleksas "Quick Teacher" (Superprofesionalus kursas)
kaina 1298,50 Lt. = 380 EUR

Multimedijos kompleksas "Quick Teacher" (Profesionalus kursas)
kaina 948,50 Lt. = 280 EUR

Multimedijos kompleksas "Quick Teacher" (Standartinis kursas)
kaina 648,50 Lt. = 190 EUR

QUICK TEACHER audiodialogai
kaina 120,00 Lt. = 35 EUR

Norėdami sumokėti už „Quick Teacher” banko pavedimu, paspauskite mygtuką „Užsakyti” ir užpildykite užsakymo formą. Gavę Jūsų užsakymą, išsiųsime Jums elektroniniu paštu mokėjimo sąskaitą.

Norėdami sumokėti už „Quick Teacher” kredito kortele, paspauskite mygtuką “Sumokėti kredito kortele (On-line)” ir užpildykite formą pagal reikalavimus.


Gavę pinigus į savo atsiskaitomąją sąskaitą, per 1 darbo dieną išsiųsime Jums paštu visą komplektą – programą „Quick Teacher” su individualiu kodu, vartotojo vadovą, garantijos taloną ir sąskaitos originalą. Pristatymas visame pasaulyje NEMOKAMAS.