LT   RURyga, Tomsono g. 30-122, Latvija
Telefonas/Faksas: (+ 371) 67 50 99 99
E-mail: sekme@quickteacher.lt
Skype: Quickteacher

anglu kalbos kursai prezentacija
Anglų kalbos kursai
Prezentacija
 anglu kalbos kursai video prezentacija
Anglų kalbos kursai
Video Prezentacija
anglu kalbos kursai klientai
Quick Teacher Klientai
Daugiau... Pranešome konkurso del
"Quick Teacher"  


Išmokite anglų kalbą per 2 mėnesius.
Klausimai ir atsakymai apie programos kūrėją

Į el. p. sekme@quickteacher.lt atsiunčiama daugybė klausimų apie „Quick Teacher“ kūrėją kompaniją M.A.R.I.D.I. Apibendrinę Jūsų klausimus šiandien bandysime į juos atsakyti. Jeigu į kurį nors liks neatsakyta, Jūs bet kuriuo metu jį galite užduoti el. paštu ar telefonu (+ 371) 67 50 99 99. Mes būtinai į juos atsakysime.

Livija KALĖJA

M.A.R.I.D.I

Kompanija M.A.R.I.D.I įkurta 2001 metais. Pradžioje – kaip oficiali „Quick Teacher“ platintoja Latvijoje, vėliau tapo oficialia platintoja Baltijos, po to – išskirtine atstove Europos Sąjungos šalyse. Šiuo metu kompanijai M.A.R.I.D.I priklauso „Quick Teacher“ autorinės teisės ir prekybos ženklas visame pasaulyje. Nuo 2004 metų programos vartotojų skaičius išaugo beveik 15 kartų. Kompanija dirba Vokietijoje, Austrijoje, Šveicarijoje, Anglijoje, Airijoje, Suomijoje, Latvijoje, Lietuvoje, Estijoje, Rusijoje, Ukrainoje, Kazachstane, Baltarusijoje ir kitose NVS šalyse. 90 proc. M.A.R.I.D.I darbuotojų kalba mažiausiai trimis kalbomis.

Šiais laikais daugelis sėkmingai dirbančių pasaulio kompanijų su savo klientais bendradarbiauja tiesiogiai, be tarpininkų, pvz., kompiuterių gamintojas „Dell“, aviakompanija „Ryanair“ ir daugelis kitų. Tokia strategija klientui suteikia galimybę įsigyti produkcijos palankesne kaina, kadangi grandinėje “gamintojas–klientas” nėra tarpininkų – mažmeninės prekybos parduotuvių. Kompanija M.A.R.I.D.I laikosi tokios pat sėkmingos strategijos.

Užsisakyti „Quick Teacher“ galite tik tiesiogiai kompanijoje M.A.R.I.D.I:

1) Užpildykite užsakymo formą „Quick Teacher“ tinklalapyje (kiekvienas regionas turi savo – Lietuvoje www.QuickTeacher.lt ).
2) Paskambinkite Latvijoje tel. (+371) 67 50 99 99 arba bendru nemokamu Europos tel. numeriu 00 800 88 888 999.

Bendras Europos tel. numeris renkamas be tarptautinio kodo. Skambutis šiuo numeriu iš bet kurios pasaulio valstybės nemokamas.

„Quick Teacher“ pristatoma į bet kurią pasaulio šalį paštu, bendradarbiaujant su Latvijos ar tarptautiniu kurjerių paštu UPS. Kompanija M.A.R.I.D.I kartu su savo partneriais garantuoja šiuolaikinį kokybišką pristatymą.

Paštu Jūs gausite:

1) Programą „Quick Teacher“ (1 CD-ROM “Digipac” pakuotėje).
2) Naudojimosi instrukciją gimtąja kalba, kurioje paaiškinta, kaip mokomasi pagal „Quick Teacher“ programą, aprašyta mokymosi eiga žingsnis po žingsnio.
3) Važtaraščių ir sąskaitos faktūros už programą originalą.
4) Licenciją su originaliu serijos numeriu ir holograma, kurie taip pat yra programos garantija. Jeigu Jūs sugadinsite CD (įbrėžimai, įtrūkimai, sulaužytas diskas ir t.t.), mes per vienerius metus nuo įsigijimo pakeisime nauju.

Visoms „Quick Teacher“ programoms kompanija M.A.R.I.D.I suteikia garantiją ir visapusišką servisą visą užsienio kalbos mokymosi laiką. Mūsų veikla nėra paprasčiausia plokštelių prekyba. Mes siūlome instrumentą, kaip greitai išmokti užsienio kalbą, ir tik tada, kai Jūs išmoksite, laikysime, jog mūsų darbas atliktas.

QUICK TEACHER

Su „Quick Teacher“ multimedijų kompleksu CD-ROM plokštelėje Jūs anglų kalbą išmoksite per 2 mėnesius ir sutaupysite mažiausiai 1851,50 Lt.

Apytikrės privačių pamokų išlaidos: 2500 Lt.
„Quick Teacher“ kaina: 648,50 Lt.
Iš 2500 Lt atėmus 648,50 = 1851,50 Lt. Tai Jūsų tiesioginė nauda /ekonomija/pajamos.

Nusprendę anglų kalbos mokytis su „Quick Teacher“ pagalba Jūs laimėsite tiek intelektualiai, tiek materialiai.
Kodėl su „Quick Teacher“ Jūs pasiekiate gerų rezultatų? Programoje naudojami šiuolaikiniai psichologijos srities laimėjimai, o ne kažkokie pseudostebuklingi dalykai. Dar kartą pabrėžiame – mes neprekiaujame stebuklingomis lazdelėmis! Jūs reguliariai mokotės pagal ypatingą programą ir po 2 mėnesių kalbate užsienio kalba.
Kam daugiausia sugaištama laiko mokantis užsienio kalbos? Naujiems žodžiams “kalti”. Mokantis pagal „Quick Teacher“ programą šito nereikia – dėl specialaus įsidėmėjimo efekto žodžius ir frazes išmoksite kur kas greičiau nei įprasta.
Aukštosios technologijos – tai ateitis ir kartu praeitis. Prisiminkite, kaip automobilis, faksas, el. paštas, mobilusis telefonas ir daugelis kitų dalykų padėjo mums taupyti svarbiausią dalyką – LAIKĄ. „Quick Teacher“ taip pat taupo Jūsų laiką. Ir pinigus... (laisvu laiku galėsite daugiau uždirbti, pailsėti ar tiesiog užsiimti kitais širdžiai artimais dalykais).

Informacija juridiniams asmenims:

„Quick Teacher“ įsigyti ypač naudinga, jeigu lygintume su bet kuriuo kitu užsienio kalbos mokymosi metodu, nes:

1) Kviečiant dėstytoją į firmą ar siunčiant darbuotojus į mokymų centrą vieno žmogaus mokymas kainuos mažiausiai 2500 Lt. „Quick Teacher“ kaina daug priimtinesnė.
2) Turėdami vieną CD galite išmokyti iki penkių firmos darbuotojų, kiekvieną su savo vartotojo vardu ir slaptažodžiu.
3) Programa „Quick Teacher“ priskiriama įmonės ūkinei veiklai, todėl kompanija ją gali nurašyti kaip išlaidas.


Sumokėk ir gauk programą NEMOKAMAI:

Multimedijos kompleksas "Quick Teacher" (Superprofesionalus kursas)
kaina 1298,50 Lt.
Multimedijos kompleksas "Quick Teacher" (Profesionalus kursas)
kaina 948,50 Lt.
Multimedijos kompleksas "Quick Teacher" (Standartinis kursas)
kaina 648,50 Lt.

298,50 Lt = 380 EUR
948,50 Lt = 280 EUR
648,50 Lt = 190 EUR
Multimedijos kompleksas "Quick Teacher" (Superprofesionalus kursas)
kaina 1298,50 Lt. = 380 EUR

Multimedijos kompleksas "Quick Teacher" (Profesionalus kursas)
kaina 948,50 Lt. = 280 EUR

Multimedijos kompleksas "Quick Teacher" (Standartinis kursas)
kaina 648,50 Lt. = 190 EUR

QUICK TEACHER audiodialogai
kaina 120,00 Lt. = 35 EUR

Norėdami sumokėti už „Quick Teacher” banko pavedimu, paspauskite mygtuką „Užsakyti” ir užpildykite užsakymo formą. Gavę Jūsų užsakymą, išsiųsime Jums elektroniniu paštu mokėjimo sąskaitą.

Norėdami sumokėti už „Quick Teacher” kredito kortele, paspauskite mygtuką “Sumokėti kredito kortele (On-line)” ir užpildykite formą pagal reikalavimus.


Gavę pinigus į savo atsiskaitomąją sąskaitą, per 1 darbo dieną išsiųsime Jums paštu visą komplektą – programą „Quick Teacher” su individualiu kodu, vartotojo vadovą, garantijos taloną ir sąskaitos originalą. Pristatymas visame pasaulyje NEMOKAMAS.