LT   RURyga, Tomsono g. 30-122, Latvija
Telefonas/Faksas: (+ 371) 67 50 99 99
E-mail: sekme@quickteacher.lt
Skype: Quickteacher

anglu kalbos kursai prezentacija
Anglų kalbos kursai
Prezentacija
 anglu kalbos kursai video prezentacija
Anglų kalbos kursai
Video Prezentacija
anglu kalbos kursai klientai
Quick Teacher Klientai
Daugiau... Pranešome konkurso del
"Quick Teacher"  


Išmokite anglų kalbą per 2 mėnesius: ilgasis pokalbis su vartotoju

Greičiausiai jūs jau esate skaitę vartotojų nuomones apie Quick Teacher. Jie pasakoja apie savo asmeninę patirtį mokantis užsienio kalbos pagal šią programą. Kaip žinoma, Quick Teacher žada, kad naudodami šią programą jūs išmoksite užsienio kalbą per 2 mėnesius (www.QuickTeacher.lt). Šiandien susipažinsite su vyriausiosios SIA Eligos finansininkės Innos BERZINIOS, kuri išmoko anglų kalbą naudodamasi šiuo multimedijos kompleksu, patirtimi. Pasikalbėjome su ja ir sužinojome, kaip jai sekėsi mokytis.

Livija KALĖJA

- Papasakokite, kada pradėjote mokytis anglų kalbos pagal Quick Teacher programą?

- Maždaug 2005 metų balandžio pabaigoje.

- Kada baigėte visą kursą?

- Po 5 mėnesių, rugsėjį.

- Kokį pasirinkote kursą – „Standart” ar „Professional“?

- „Standart”.

- Kaip sužinojote apie Quick Teacher? Ir kodėl nusprendėte išmokti anglų kalbą pagal šią programą?

- Apie šią programą perskaičiau laikraštyje. Mane sudomino galimybė taip greitai išmokti kalbą, tačiau abejojau, todėl nuvykau į programos pristatymą firmos biure. Man mergina parodė, kaip būtent veikia Quick Teacher. Iš esmės viskas pasirodė pakankamai paprasta. Nelabai išmanau apie kompiuterius, tačiau naudojant Quick Teacher man jokių problemų nekilo – suprantama, paprasta sąsaja, aišku, ką reikia daryti iš pradžių, ką paskui. Jau pristatymo metu supratau mokymo sistemą, po to dar kartą perskaičiau aprašymą ir pradėjau mokytis.

- Nuo ko pradėjote?

- Na, viskas aprašyta instrukcijoje. Pradedi nuo to, kad žiūri į ekraną, kuriame greitai mirga angliški žodžiai su vertimu. Būtent dėl šio efekto ir pavyksta išmokti anglų kalbą daug greičiau nei įprasta, nes tu ne „kali“ žodžius, o tiesiog žiūri į ekraną. Po to pereini į skyrių „Kontrolė“, kuriame pasitikrini, ar įsiminei tuos žodžius, į kuriuos žiūrėjai. Pasirinkus žodį, Quick Teacher pasiūlo 7 vertimo variantus. Jeigu „atspėji“ iš pirmo karto, tą žodį išbrauki ir daugiau ekrane jo nebeparodo. Vadinasi, jį išmokai. Taigi šį naujų žodžių įsisavinimo procesą galima kontroliuoti ir tikrinti.

Štai taip ir kaupi visą žodžių atsargą, kartu mokydamasis tarimo ir rašybos. Labai patogus dalykas yra funkcija „Etalonas“. Tai yra tai, kad galima pasiklausyti, kaip tariamas žodis ar frazė anglų kalba. Ir būtent taip turi juos ištarti. Iš pradžių aš įrašydavau savo tarimą ir per mikrofoną palygindavau. Vėliau, kai jau iš pirmo karto pradėjo gerai sektis, nebeįrašinėdavau, o tiesiog ištardavau garsiai.

- Kaip dažnai jūs mokėtės, naudodama Quick Teacher?

- Na, vienareikšmiškai atsakyti sunkoka. Pirmą mėnesį tam skirdavau kasdien po 1,5–2 valandas. Mokydavausi namie vakarais, po darbo. Prasidėjus vasarai mažiau laiko skirdavau kalbai. Savaitgaliais beveik visai nesimokydavau. O šiaip priklausomai nuo nuotaikos – kartais 20 minučių, o kartais ir daugiau kaip 3 valandas per dieną. Neturėjau tikslo išmokti anglų kalbą iki tam tikros konkrečios dienos – nevažiuoju dirbti į užsienį, kalbą išmokau sau, savęs tobulinimo tikslu.

- Kokie programos trūkumai? Kas jums nepatiko?

- Kalbą išmokau ir pretenzijų neturiu. Pinigų atžvilgiu tikrai išlošiau – mokytis su mokytoju būtų buvę daug brangiau. Mat už viską, bendrai paėmus, susidarytų daug didesnė suma nei penki šimtai su trupučiu litų. Jau nekalbant apie laiką ir kitas sąlygas, prie kurių reikėtų derintis. Be to, kursuose, jei praleidai vieną ar du užsiėmimus, – viskas iš pradžių. Todėl aš patenkinta Quick Teacher. O apie trūkumus... Na, yra skyrius „Gramatika“. Jis sukurtas kaip elektroninis vadovėlis, ne tiek daug užduočių, ne taip interaktyvu, kaip kituose skyriuose. Jį galima būtų padaryti įdomesnį. Nes programa, beje, primena kompiuterinį žaidimą.

- Kaip supratote, kad išmokote anglų kalbą?

- Pirma, aš šiek tiek mokėjau anglų kalbą ir anksčiau, tik nekalbėjau visiškai ja. Tai štai – pradėjau bandyti kalbėti, tiesiog kalbėjau apie tai, ką matau, kokia buvo prabėgusi diena, ką veikiau. Kuo daugiau mokiausi – tuo geriau man sekėsi, gausėjo žinomų žodžių. Antra, dabar aš beveik viską suprantu, ką kalba angliškai per televizorių. Be to, per skirtingus kanalus – ir žinių, ir „Discovery“. Dar nusipirkau knygą anglų kaba ir ją perskaičiau. Žinoma, buvo ten specifinių terminų, kurių nesupratau. Bet žodžių, kurių nežinojau, prasmę buvo lengva suprasti. Taigi knygos esmę supratau puikiai. Jūs neįsivaizduojate, kaip tai nuostabu!


Sumokėk ir gauk programą NEMOKAMAI:

Multimedijos kompleksas "Quick Teacher" (Superprofesionalus kursas)
kaina 1298,50 Lt.
Multimedijos kompleksas "Quick Teacher" (Profesionalus kursas)
kaina 948,50 Lt.
Multimedijos kompleksas "Quick Teacher" (Standartinis kursas)
kaina 648,50 Lt.

298,50 Lt = 380 EUR
948,50 Lt = 280 EUR
648,50 Lt = 190 EUR
Multimedijos kompleksas "Quick Teacher" (Superprofesionalus kursas)
kaina 1298,50 Lt. = 380 EUR

Multimedijos kompleksas "Quick Teacher" (Profesionalus kursas)
kaina 948,50 Lt. = 280 EUR

Multimedijos kompleksas "Quick Teacher" (Standartinis kursas)
kaina 648,50 Lt. = 190 EUR

QUICK TEACHER audiodialogai
kaina 120,00 Lt. = 35 EUR

Norėdami sumokėti už „Quick Teacher” banko pavedimu, paspauskite mygtuką „Užsakyti” ir užpildykite užsakymo formą. Gavę Jūsų užsakymą, išsiųsime Jums elektroniniu paštu mokėjimo sąskaitą.

Norėdami sumokėti už „Quick Teacher” kredito kortele, paspauskite mygtuką “Sumokėti kredito kortele (On-line)” ir užpildykite formą pagal reikalavimus.


Gavę pinigus į savo atsiskaitomąją sąskaitą, per 1 darbo dieną išsiųsime Jums paštu visą komplektą – programą „Quick Teacher” su individualiu kodu, vartotojo vadovą, garantijos taloną ir sąskaitos originalą. Pristatymas visame pasaulyje NEMOKAMAS.