LT   RURyga, Tomsono g. 30-122, Latvija
Telefonas/Faksas: (+ 371) 67 50 99 99
E-mail: sekme@quickteacher.lt
Skype: Quickteacher

anglu kalbos kursai prezentacija
Anglų kalbos kursai
Prezentacija
 anglu kalbos kursai video prezentacija
Anglų kalbos kursai
Video Prezentacija
anglu kalbos kursai klientai
Quick Teacher Klientai
Daugiau... Pranešome konkurso del
"Quick Teacher"  


Išmokite anglų kalbą per 2 mėnesius. Nauja vartotojų patirtis

Jau greičiausiai žinote, kad su multimedijos terpės komplekso CD-ROM diske Quick Teacher pagalba anglų kalbą jūs išmoksite per 2 mėnesius. Spaudoje ir internete apie Quick Teacher dažnai rašoma. Taigi aplankę svetainę www.QuickTeacher.lt, apie šią programą žinosite dar daugiau. O mes tęsiame publikacijų seriją, kuri padės jums išaiškinti, ar Quick Teacher pažadas anglų kalbos išmokyti per 2 mėnesius atitinka tikrovę. Siūlome susipažinti su vartotojų nuomonėmis.

Livija KALĖJA

Normondas KREIŠMANIS, SIA Gros Auto GP vadovas
Norėjau geriau išmokti vokiečių kalbą. Jos kažkada mokiausi mokykloje, taigi kai ką jau žinojau. Nutariau jos mokytis su Quick Teacher. Kodėl būtent Quick Teacher? Žinoma, pažadas išmokyti kalbos per 2 mėnesius skamba labai viliojančiai, be to, ir pati programa nebrangi. Taigi ilgai nedvejojau. Vienintelis iškilęs klausimas – kokią įtaką tai daro psichikai? Ar tai nežalinga žmogui, ar nekišama į galvą tai, ko nereikia? Tačiau kai SIA M.A.R.I.D.I biure man parodė šios programos Europos sertifikatą, abejonių sumažėjo. Dabar galiu drąsiai teigti – jokios neigiamos įtakos programa nedaro ir blogo nesiekiama. Aš mokausi jau maždaug mėnesį, kiekvieną dieną po valandą. Ir visiškai nenusibosta, net įdomu – visa tai šiek tiek primena kompiuterinį žaidimą. Pasitaiko ir žinomų žodžių, gal todėl gana greitai žengiu į priekį: dabar mano dalyje „Pašalinti“ yra 1200 žodžių – vadinasi, išmokau tiek žodžių. Netrukus pradėsiu mokytis frazių ir sakinių. Iš smalsumo pasklaidžiau savo seną vokiečių kalbos vadovėlį: sudėtingus apsakymus suprantu dar nevisiškai, o paprastus – be sunkumų.

Olga SEMENČIUK, konsultantė-vertėja
Pagal šią programą mokiausi maždaug prieš 2 metus. Tuomet labai rimtai studijavau italų kalbą – jos mokiausi su mokytoja. Man atrodė, kad itališkai kalbėjau visiškai neblogai. Programą Quick Teacher kažkokioje parodoje man nupirko tėvas, ir aš laisvu laiku pradėjau pagal ją mokytis. Mano dėstytojai tai nelabai patiko, tačiau aš manau, kad toks „dvigubas“ mokymasis man labai padėjo. Net mokytoja tai vėliau pripažino. Šios programos dėka pradėjau greičiau įsiminti naujus žodžius ir frazes, o su mokytoja tobulinau italų kalbos gramatiką. Didžiausias Quick Teacher trūkumas – su jos pagalba sunku pasiekti italų kalbos profesionalų lygį. Šnekamoji kalba – taip, jokių problemų. Tačiau aš norėjau dirbti vertėja, taigi man reikėjo ne tik labai gerai kalbėti, reikėjo žymiai daugiau. Bet neabejoju, kad ši programa man labai padėjo. Šiandien dirbu Maskvoje, italų kalbos centre, ir moku italų kalbą kaip gimtąją.

Ilzė LAPSA, restorano Abbra Kebabra darbuotoja
Šiuo metu gyvenu ir dirbu Airijoje, Dubline. Apie programą Quick Teacher sužinojau iš interneto, o kadangi man dar reikia tobulinti savo anglų kalbą, nutariau ją užsisakyti. 2005 metų balandžio viduryje man ją atsiuntė paštu iš Rygos. Baigiau visą Professional (10000 žodžių + 3000 frazių bei sakinių) kursą. Tiesą sakant, mokiausi beveik kiekvieną dieną – net su Quick Teacher reikia dirbti. Beje, mane labai nustebino programos paprastumas. Galvojau, kad viskas bus gerokai painiau. Quick Teacher padėjo įsiminti daug naujų žodžių, tai labai svarbu, nes namo žodynas buvo gana skurdus. Dabar darbe angliškai kalbu beveik laisvai.

Vladislovas GOLEVAS, SIA MebeLend direktorius
Latvių kalbos mokiausi ir mokykloje, ir institute, bet vis dėlto nekalbėjau ja taip, kaip norėjosi. Nors žiūrėdamas Latvijos TV suprasdavau beveik viską, ŠNEKĖTI vis neišdrįsdavau. Kaip teisingai sudėlioti sakinį, kokį žodį pasirinkti – tai kėlė nemažai sunkumų, o lankyti kursų neturėjau laiko. Apie Quick Teacher skaičiau keletą kartų, aplankiau svetainę ir nutariau dalyvauti programos pristatyme. Įsigijau programą ir, garbės žodis, nepasigailėjau. Labai naudingas dalykas. Žinoma, rašau vis dėlto su klaidomis – programa padeda išmokti ir gramatikos, tačiau aš kiek pritingiu… Bet latviškai jau kalbu kur kas geriau nei anksčiau. Be to, beveik taip pat greitai kaip ir rusų kalba. Visą latvių kalbos kursą (maždaug 6000 žodžių + 3000 frazių bei sakinių) užbaigiau apytiksliai per pusmetį. Rezultatus pastebėjau jau pirmą užsiėmimų mėnesį. Jei ankščiau nežinojau, kokiu žodžiu pasinaudoti sakinyje, tai dabar pradėjau įterpti naujus ir viskas pavykdavo. Su kiekvienu mėnesiu sekėsi vis geriau ir geriau. Sunku pasakyti, ar išmokau kalbą per 2 mėnesius, nes latvių kalbą mokėjau ir šiek tiek ankščiau. Bet programa pažadus ištesėjo: 2000 žodžių per 60 valandų – beveik taip man ir pavyko. Mokiausi aš įvairiai – kartais pusvalandį per dieną, kartais 2 valandas... Beje, dabar skaitau laikraščius latvių kalba – tai tikras atradimas. Nė nemaniau, kad man taip patiks skaityti Latvijos laikraščius – kalbu apie tekstų kokybę ir žurnalistų profesionalumą.

Aleksandras OBULEVIČIUS, multimedijos komplekso Quick Teacher sudarytojų atstovas, asmeninių sugebėjimų ugdymo treneris (Coach, Eriksono universitetas, Vankuveris, Kanada), sertifikuotas psichologas (Briuselis, Belgija), SIA M.A.R.I.D.I. direktorius.

Kodėl su Quick Teacher pagalba jūs pasiekiate tokių gerų rezultatų? Tai šiuolaikinės psichologijos dėka. Tai ne burtai ar kokie stebuklai. Jų nebūna, kai reikia reguliariai mokytis su šiuo multimedijos kompleksu. Quick Teacher svetainėje jūsų patogumui yra šios programos kompiuterinis pristatymas – paleidžiate „PowerPoint” dokumentą ir matote jį savo kompiuteryje. Šis prisistatymas papasakos jums, kaip naudotis programa ir kaip jūs išmoksite anglų kalbą per 2 mėnesius. Jeigu Quick Teacher pasinaudosite mokytis anglų kalbos, sutaupysite daug laiko ir pinigų – ne mažiau kaip 1851,50 Lt, palyginti su bet kuriuo kitu kalbos mokymo būdu.


Sumokėk ir gauk programą NEMOKAMAI:

Multimedijos kompleksas "Quick Teacher" (Superprofesionalus kursas)
kaina 1298,50 Lt.
Multimedijos kompleksas "Quick Teacher" (Profesionalus kursas)
kaina 948,50 Lt.
Multimedijos kompleksas "Quick Teacher" (Standartinis kursas)
kaina 648,50 Lt.

298,50 Lt = 380 EUR
948,50 Lt = 280 EUR
648,50 Lt = 190 EUR
Multimedijos kompleksas "Quick Teacher" (Superprofesionalus kursas)
kaina 1298,50 Lt. = 380 EUR

Multimedijos kompleksas "Quick Teacher" (Profesionalus kursas)
kaina 948,50 Lt. = 280 EUR

Multimedijos kompleksas "Quick Teacher" (Standartinis kursas)
kaina 648,50 Lt. = 190 EUR

QUICK TEACHER audiodialogai
kaina 120,00 Lt. = 35 EUR

Norėdami sumokėti už „Quick Teacher” banko pavedimu, paspauskite mygtuką „Užsakyti” ir užpildykite užsakymo formą. Gavę Jūsų užsakymą, išsiųsime Jums elektroniniu paštu mokėjimo sąskaitą.

Norėdami sumokėti už „Quick Teacher” kredito kortele, paspauskite mygtuką “Sumokėti kredito kortele (On-line)” ir užpildykite formą pagal reikalavimus.


Gavę pinigus į savo atsiskaitomąją sąskaitą, per 1 darbo dieną išsiųsime Jums paštu visą komplektą – programą „Quick Teacher” su individualiu kodu, vartotojo vadovą, garantijos taloną ir sąskaitos originalą. Pristatymas visame pasaulyje NEMOKAMAS.