LT   RURyga, Tomsono g. 30-122, Latvija
Telefonas/Faksas: (+ 371) 67 50 99 99
E-mail: sekme@quickteacher.lt
Skype: Quickteacher

anglu kalbos kursai prezentacija
Anglų kalbos kursai
Prezentacija
 anglu kalbos kursai video prezentacija
Anglų kalbos kursai
Video Prezentacija
anglu kalbos kursai klientai
Quick Teacher Klientai
Daugiau... Pranešome konkurso del
"Quick Teacher"  


Quick Teacher. Plečiame ribas.

Mūsų šaliai įstojus į Europos Bendriją, užsienio kalbų mokymosi klausimas tampa vienu iš aktualiausių. Jūs jau žinote, kad daugialypės terpės komplekso Quick Teacher pagalba jūs išmoksite užsienio kalbą per 2 mėnesius ir tuo pačiu sutaupysite minimaliai 1851,50 Lt. Šiandien mes sužinosime, kaip ši programa vykdo savo pažadus ir ko realiai gali tikėtis jos vartotojas. Į klausimus atsakys SIA M.A.R.I.D.I direktorius Aleksandras OBULEVIČIUS.

Livija KALĖJA

- Papasakokite, prašau, apie paskutines naujienas.

- Per pirmuosius 2006 metų 6 mėnesius Quick Teacher pardavimų augimas, palyginus su praėjusių metų pirmuoju pusmečiu, sudarė 1089%. Tai yra, per šį laikotarpį programos vartotojų kiekis padidėjo beveik 12 kartų. Tai susiję kaip su egzistuojančių, taip ir naujų – neseniai sukurtų Quick Teacher programų pardavimų išaugimu, kurių pagalba klientai gali išmokti kitas užsienio kalbas.

- Kokių?

- Latviškai kalbantys vartotojai gali išmokti anglų ir vokiečių kalbas. Paruošta latvių – rusų kalbų Quick Teacher versija ir jūs galite išmokti rusų kalbą. Klientai prašė mūsų sukurti tokią programos versiją, ir mes, žinoma, patenkinome jų pageidavimą.

Taip pat sukurtos lietuvių – anglų ir vokiečių – anglų versijos, ir dabar lietuviai ir pasaulio gyventojai, kalbantys vokiečių kalba, turi galimybę išmokti anglų kalbą Quick Teacher pagalba. Šių šalių rinkas mes jau aprėpėme. Be to, dabar kuriamos mūsų programos kinų – anglų ir ispanų – anglų versijos. Quick Teacher išeina į pasaulinį lygį. Visoms programoms sukurtas naujas įpakavimo dizainas: dabar diskas siūlomas firmos dėžutėje “DIGIPAC”. Mūsų kompanija investuoja žymias lėšas į naujų programų kūrimą ir gamybą. Mūsų misija – tai tautų bendravimo skatinimas.

- Kas tai yra latvių – rusų Quick Teacher versija?

- Programos principas toks pats, kaip ir kitų versijų. Tai yra, jūs išmoksite rusų kalbą per 2 mėnesius. Mes siūlome vieną komplektą: 3 300 žodžių + 2 800 frazių ir sakinių. Be leksikos rinkinio programa įtraukia gramatiką, tarimą, rašybą, gautų žinių patikrinimą, kiekvieno vartotojo asmeninį parolį ir daug kitų reikalingų funkcijų. Išsamiau mūsų tinklalapyje: www.QT.lv

- Kodėl būtent rusų kalba, o ne, pavyzdžiui, švedų? Jūs manote, kad Latvijos gyventojams aktualu mokytis rusų kalbos?

- Pirmiausia, kaip jau sakiau, į mus dažnai kreipėsi, norėdami įsigyti šią programą. Antra, mokyklose vis rečiau dėstoma rusų kalba, todėl jaunoji karta blogai ją žino, o vietinės rinkos realumas toks, kad rusų kalbos žinojimas yra svarbus argumentas mūsų naudai. Darbuotojų, žinančių anglų ir rusų kalbas, poreikis Latvijos verslininkų tarpe didelis. Be to, programa – tai puiki galimybė „atgaivinti“ atmintyje rusų kalbą tiems, kurie nori žinoti ją geriau. Quick Teacher pagalba jūs realiai sutaupysite LAIKĄ & PINIGUS.

- Susiklosto įspūdis, kad visi daugialypės terpės komplekso vartotojai patenkinti apmokymo procesu. Ar gaunate neigiamų atsiliepimų? Jums neatrodo, kad įtartinai daug teigiamų arba net susižavėjimo atsiliepimų apie Quick Teacher?

- Mes po kiekvienų 2 mėnesių skambiname klientams, kurie nusipirko programą. Daugiau nei 93% vartotojų pripažįsta jos efektyvumą. Labai gaila, tačiau buvo keletas techninių klaidų, su kuriomis susidūrė kai kurie mūsų pirkėjai – programa neatkūrė kai kurių žodžių, ne visuomet atvaizdavo visus brūkšnelius balsio ilgumui žymėti. Žinoma, tokiais atvejais mes nemokamai keitėme diską į atnaujintą ir ištaisytą versiją.

Dabar apie programos efektyvumą. Dar kartą noriu pažymėti, kad mes neparduodame „stebuklingų lazdelių“. Žmogui būtina MOKYTIS. Neužtenka porą kartų paleisti Quick Teacher diską ir išmokti užsienio kalbą. Jeigu mokysitės bent vieną valandą per dieną– jau po mėnesio patys pajusite milžinišką progresą. Savęs neapgausi. Išmoksite užsienio kalbą ir jūs.

Atskirai norėčiau pasakyti apie klastotes. Buvo atvejų, kai mums skambino žmonės ir skundėsi, kad jie nusipirko Quick Teacher, bet programa neveikia. Išaiškėjo, kad jie šį diską nusipirko privačiai arba jiems jį kažkas perrašė. Visiškai neseniai į mus kreipėsi moteris, kuri pagal skelbimą internete nusipirko programą. Greitai išaiškėjo, kad programoje daug įvairių klaidų. Po to programa visiškai nebeįsijungė. Ypatingai pažymėsiu, kad mes saugome mūsų programas. Perrašant, dalis informacijos su unikalia metodika žūsta ir neatsistato. Moteris kreipėsi į mus, bet licencijos su holograma ir specialiu programos numeriu ji neturėjo. Klastotė – tai veltui išleisti pinigai.

- Ką daryti tokiu atveju?

- Aš nesuprantu, kaip žmogus gali išmokti kalbą ne pagal originalų diską. Tai tuščias laiko švaistymas, nes dingsta nepaprasto įsiminimo efektas. Atskirai reikėtų apžvelgti klausimą, ar saugios šios piratinės kopijos. Supraskite, Quick Teacher – tai rimtų mokslininkų, ištiso Mokslinio tyrimo instituto kūrinys. Quick Teacher įrašomas specialia brangia aparatūra ir šios metodikos naudojimo efektyvumas patvirtintas Europos sertifikatais tiktai originaliuose diskuose. Garantija ir patentas taip pat liečia tiktai originalius diskus.


Sumokėk ir gauk programą NEMOKAMAI:

Multimedijos kompleksas "Quick Teacher" (Superprofesionalus kursas)
kaina 1298,50 Lt.
Multimedijos kompleksas "Quick Teacher" (Profesionalus kursas)
kaina 948,50 Lt.
Multimedijos kompleksas "Quick Teacher" (Standartinis kursas)
kaina 648,50 Lt.

298,50 Lt = 380 EUR
948,50 Lt = 280 EUR
648,50 Lt = 190 EUR
Multimedijos kompleksas "Quick Teacher" (Superprofesionalus kursas)
kaina 1298,50 Lt. = 380 EUR

Multimedijos kompleksas "Quick Teacher" (Profesionalus kursas)
kaina 948,50 Lt. = 280 EUR

Multimedijos kompleksas "Quick Teacher" (Standartinis kursas)
kaina 648,50 Lt. = 190 EUR

QUICK TEACHER audiodialogai
kaina 120,00 Lt. = 35 EUR

Norėdami sumokėti už „Quick Teacher” banko pavedimu, paspauskite mygtuką „Užsakyti” ir užpildykite užsakymo formą. Gavę Jūsų užsakymą, išsiųsime Jums elektroniniu paštu mokėjimo sąskaitą.

Norėdami sumokėti už „Quick Teacher” kredito kortele, paspauskite mygtuką “Sumokėti kredito kortele (On-line)” ir užpildykite formą pagal reikalavimus.


Gavę pinigus į savo atsiskaitomąją sąskaitą, per 1 darbo dieną išsiųsime Jums paštu visą komplektą – programą „Quick Teacher” su individualiu kodu, vartotojo vadovą, garantijos taloną ir sąskaitos originalą. Pristatymas visame pasaulyje NEMOKAMAS.