LT   RURyga, Tomsono g. 30-122, Latvija
Telefonas/Faksas: (+ 371) 67 50 99 99
E-mail: sekme@quickteacher.lt
Skype: Quickteacher

anglu kalbos kursai prezentacija
Anglų kalbos kursai
Prezentacija
 anglu kalbos kursai video prezentacija
Anglų kalbos kursai
Video Prezentacija
anglu kalbos kursai klientai
Quick Teacher Klientai
Daugiau... Pranešome konkurso del
"Quick Teacher"  


Išmokite anglų kalbą per 2 mėnesius: vartotojų patirtis

Tikriausiai girdėjote apie multimedijos terpės kompleksą CD-ROM diske Quick Teacher anglų kalbai mokytis: galbūt skaitėte informaciją spaudoje arba apžvelgėte tinklalapį internete www.QuickTeacher.lt, arba galbūt apie Quick Teacher jums pasakojo pažįstami. Quick Teacher žada išmokyti anglų kalbos per 2 mėnesius. Šiandien mes siūlome jums sužinoti, kiek tai tikra, ir pateikti vartotojų nuomonę.

Livija KALĖJA

Ronaldas RINGIS, SIA”Schaller Baltikum” prekybos atstovas
Aš dirbu austrų kompanijoje ir man, žinoma, būtina mokėti užsienio kalbą. Anglų kalbos aš jau mokiausi anksčiau ir jos pagrindus jau turėjau, bet norėjau išmokti dar geriau. Quick Teacher nusipirkau internete, ir dabar pagal CD mokausi trečią mėnesį. Negaliu tvirtinti, kad visiškai išmokau kalbą. Iš kitos pusės, tai, ką man žadėjo, – 2 000 žodžių per 2 mėnesius – beveik taip ir buvo. 2 000 žodžių – tai būtinas kalbos mokėjimo minimumas, ir dabar mano žodyną sudaro maždaug 2 500–2 600 žodžių, jau išmokau frazes ir sakinius. Mokausi nereguliariai: poilsio dienomis 3 valandas per dieną, o darbo dienomis kaip kada – jeigu nėra nuotaikos ir nusibodo žiūrėti į monitorių, – ne daugiau kaip 20–30 minučių per dieną. Šios programos trūkumas yra tas, kad jeigu jau pradėjai mokytis, tai turi daryti reguliariai. Jeigu mokaisi tik kelis kartus per mėnesį, dalį žodžių pamiršti. Neturiu daug laisvo laiko ir ne visuomet norisi mokytis.

Valerija POROŽENKO, turizmo firmos vadybininkė
Apie Quick Teacher man papasakojo draugė. Pagal šią programą ji mokėsi italų kalbos ir šiuo metu, mano nuomone, gerai ją moka. Be to, ji jau pusmetį gyvena ir dirba Italijoje. Tiesa, ji dar lankė gramatikos kursus, bet Quick Teacher, jos žodžiais, labai daug padėjo. Aš pati atvažiavau į Latviją iš Rusijos prieš 4 metus ir labai norėjau išmokti latvių kalbą. Pradžioje lankiau įvairius kursus, po to mečiau. Bet kai iš draugės sužinojau apie Quick Teacher, nutariau pabandyti. Mokytis iš tikrųjų labai lengva. Nors aš ne ypač išmanau kompiuterį, bet nekilo jokių problemų. Mokiausi maždaug 2 valandas per dieną ir jau po kelių savaičių pajutau, kad pasiekiau gerų rezultatų. Anksčiau aš vengiau kalbėti latviškai, nes blogai mokėjau ir bijojau padaryti klaidų. Bet šioje programoje tu gali įrašyti savo tartį. Visą latvių kalbos programos žodžių rinkinį (maždaug 6 000 žodžių + 3 000 frazių ir sakinių, – autoriaus pavyzdžiai) aš išmokau, mano nuomone, gana greitai – tai truko tris keturis mėnesius. Malonu, kad pasisekė sutaupyti – kursams aš išleidau daugiau pinigų nei programai, o rezultatas buvo blogesnis. Tarp kitko, neseniai aš išlaikiau Latvijos pilietybės egzaminą.

Danielis VAVERAS, V/Ū “Mikaiņi” direktorius
Visuomet norėjau išmokti laisvai kalbėti vokiškai, bet institute jos tobulai neišmokau, po to neturėjau tam laiko. Prieš Quick Teacher buvau nusiteikęs skeptiškai, ir, kalbant atvirai, pirmus du tris mėnesius, ją nusipirkęs, visiškai neprisiliečiau. Po to pradėjau pamažu mokytis ir įsitraukiau. Programa turi kelis trūkumus – tu neišmoksi kalbos prestižinio universiteto absolvento lygiu. Mokytis kelias valandas per dieną man asmeniškai nuobodu ir daugiau kaip valandą ar dvi aš prie kompiuterio nesėdėjau. Nusipirkau “Professional” komplektą (10 000 + 3 000 frazių ir sakinių, – autoriaus pavyzdžiai) ir per penkis šešis mėnesius aš išmokau didesniąją kurso dalį. Maždaug prieš du mėnesius vėl pradėjau mokytis ir tikiuosi, kad greitai pavyks išmokti visą kursą. Gaila, kad nėra nuolatinės kalbos praktikos, kad galėčiau dažniau taikyti naujus žodžius ir frazes savo kalboje.

Natalija MOVČAN, SIA”Sirta” buhalterė
Apie tai, kad galima išmokti anglų kalbos tik per 2 mėnesius, aš perskaičiau laikraštyje. Nelabai tuo patikėjau, tačiau vis dėlto apsilankiau Quick Teacher tinklalapyje, paskambinau, ir tuomet mes su kolege dalyvavome nemokamame programos pristatyme. Maždaug po savaitės nutarėme nusipirkti Quick Teacher ir mokytis anglų kalbos iš eilės. Galiausiai mes daug sutaupėme, nes anglų kalbos kursai Rygoje mums kainuotų daug brangiau. Iš tiesų esu labai patenkinta. Kalbos aš nemokėjau visiškai, o dabar galiu gerai susikalbėti angliškai. Progresą pajutau jau maždaug po mėnesio, po to naujus žodžius ir frazes išmokau vis greičiau. Po dviejų mėnesių aš iš tikrųjų pradėjau kalbėti angliškai – pradėjau mokytis 2004 metų gruodžio viduryje ir vasario pabaigoje jau buvau įveikusi pusę mokymo kurso. Bet visą kursą išmokau maždaug per 3– 4 mėnesius. Kartą nutariau patikrinti savo žinias ir Narvesene nusipirkau anglišką žurnalą. Supratau maždaug 70–80 proc. teksto. Kai kurių žodžių nežinojau, bet bendra prasmė buvo aiški. Ateityje mes su mama norime pradėti mokytis prancūzų kalbos – man labai patinka prancūziška muzika, o ji jau nuo vaikystės nori išmokti šios kalbos. O kokie Prancūzijoje vyrai...

Aleksandras PANDERSAS, SIA “Options Employment Baltic” direktorius
Mūsų kompanija – vieno didžiausių Anglijoje įdarbinimo biurų licencijuotas filialas. Dauguma norinčiųjų vykti dirbti į užsienį nemoka kalbos. Tie, kurie sako, kad darbui Anglijoje kalbą mokėti nebūtina, meluoja. Jūs turite suprasti, ko iš jūsų reikalaujama, – tai liečia jūsų darbo pareigų vykdymą arba, pavyzdžiui, priešgaisrinės apsaugos taisyklių laikymąsi. Todėl, nemokėdami kalbos, gero darbo nerasite. Mūsų kompanija, siekdama padėti jums išvažiuoti į Angliją dirbti, nutarė su Quick Teacher pagalba siūlyti mūsų klientams galimybę užsidirbti pinigų. Grupėje vienu metu mokosi 5–10 žmonių, kiekvienas savo kompiuteriu. Po mėnesio jie važiuoja dirbti į Angliją, kur gali toliau tobulinti savo anglų kalbą, mokydamiesi pagal Quick Teacher savarankiškai.

Aleksandras OBULEVIČIUS, multimedijos komplekso Quick Teacher sudarytojų atstovas, asmeninių sugebėjimų vystymo treneris (Coachas, Eriksono universitetas, Vankuveris, Kanada), sertifikuotas psichologas (Briuselis, Belgija), SIA M.A.R.I.D.I direktorius
Kodėl su Quick Teacher pagalba jūs pasieksite tokių gerų rezultatų? Tai šiuolaikinės psichologijos laimėjimas, o ne magija arba koks nors stebuklas. Stebuklų nebūna– jums paprasčiausiai būtina reguliariai dirbti su šiuo daugialypės terpės kompleksu. Quick Teacher tinklalapyje jūsų patogumui yra šios programos pristatymas kompiuteryje. Jūs paprasčiausiai įkraunate PowerPoint rinkmeną tinklalapyje ir žiūrite Quick Teacher pristatymą savo kompiuteryje, kur pasakojama, kaip dirba programa ir kaip jūs galite išmokti užsienio kalbą per 2 mėnesius. Prisiminkite, kad, mokydamiesi užsienio kalbos su Quick Teacher pagalba, jūs sutaupote maždaug 1851,50 Lt, palyginti su kitais kalbos mokymosi būdais.


Sumokėk ir gauk programą NEMOKAMAI:

Multimedijos kompleksas "Quick Teacher" (Superprofesionalus kursas)
kaina 1298,50 Lt.
Multimedijos kompleksas "Quick Teacher" (Profesionalus kursas)
kaina 948,50 Lt.
Multimedijos kompleksas "Quick Teacher" (Standartinis kursas)
kaina 648,50 Lt.

298,50 Lt = 380 EUR
948,50 Lt = 280 EUR
648,50 Lt = 190 EUR
Multimedijos kompleksas "Quick Teacher" (Superprofesionalus kursas)
kaina 1298,50 Lt. = 380 EUR

Multimedijos kompleksas "Quick Teacher" (Profesionalus kursas)
kaina 948,50 Lt. = 280 EUR

Multimedijos kompleksas "Quick Teacher" (Standartinis kursas)
kaina 648,50 Lt. = 190 EUR

QUICK TEACHER audiodialogai
kaina 120,00 Lt. = 35 EUR

Norėdami sumokėti už „Quick Teacher” banko pavedimu, paspauskite mygtuką „Užsakyti” ir užpildykite užsakymo formą. Gavę Jūsų užsakymą, išsiųsime Jums elektroniniu paštu mokėjimo sąskaitą.

Norėdami sumokėti už „Quick Teacher” kredito kortele, paspauskite mygtuką “Sumokėti kredito kortele (On-line)” ir užpildykite formą pagal reikalavimus.


Gavę pinigus į savo atsiskaitomąją sąskaitą, per 1 darbo dieną išsiųsime Jums paštu visą komplektą – programą „Quick Teacher” su individualiu kodu, vartotojo vadovą, garantijos taloną ir sąskaitos originalą. Pristatymas visame pasaulyje NEMOKAMAS.