LT   RURyga, Tomsono g. 30-122, Latvija
Telefonas/Faksas: (+ 371) 67 50 99 99
E-mail: sekme@quickteacher.lt
Skype: Quickteacher

anglu kalbos kursai prezentacija
Anglų kalbos kursai
Prezentacija
 anglu kalbos kursai video prezentacija
Anglų kalbos kursai
Video Prezentacija
anglu kalbos kursai klientai
Quick Teacher Klientai
Daugiau... Pranešome konkurso del
"Quick Teacher"  


Quick Teacher: Išmokite anglų kalbą per 2 mėnesius

Naujiena! Quick Teacher.

Anglų kalbos mokymosi problema jau ne pirmus metus yra aktuali Lietuvos gyventojams, o ypač mūsų šaliai įstojus į Europos Sajunga kur anglų kalba yra pagrindinė bendravimo kalba. Multimedijų kompleksas CD-ROM-diske Quick Teacher - tai idealus variantas savarankiškam anglų kalbos mokymuisi. Šiandien jūsų dėmesiui siūlome interviu su multimedijų komplekso Quick Teacher parengėjų atstovu Aleksandru OBULEVIČIUMI.

Livija KALEJA

Aleksandr OBULEVIČ, asmeninių gabumų vystymo treneris (Coach, Eriksono Universitetas, Vankuveris, Kanada), kvalifikuotas psichologas (Briuselis, Belgija), kompanijos M.A.R.I.D.I direktorius

- Prašyčiau smulkiau papasakoti kaip vyksta mokymasis su Quick Teacher. Tarkime, aš nusiperku šį multimedijų kompleksą, grįžtu namo ir atsisėdu prie kompiuterio. Kas toliau?

- Pirmas darbo etapas - 10-20 minučių: lygiai tiek, kiek jūs galite žiūrėti į monitorių be įtampos. Esmė yra ta, kad Greitasis Mokytojas remiasi nesąmoningo informacijos suvokimo idėja. Viskas atrodo taip: ant ekrano matome anglų kalbos žodžius su vertimu, kurie keičiasi 25 poros per sekundę. Po to reikėtų pereiti prie sąmoningo kontrolės režimo. Čia jūs patikrinsite, ką įsiminėte iš viso to, ką pamatėte. Ekrane paeiliui pasirodys tie patys žodžiai, ir kiekvienam kompiuteris pasiūlys po septynis vertimo į lietuvių kalbą variantus, o jūs išsirinksite teisingus. Pradžioje atrodys, kad jūs kažkokiu būdu atspėjate teisingus atsakymus. Bet palaipsniui suprasite: “kaip pasiseks” orientuotis nepažįstamoje leksikoje neįmanoma. Taip pasireiškia ypatingo įsiminimo efektas. Tai ir nesąmoningo informacijos suvokimo efektas.

Toliau viso kurso metu jūs tokiu pat būdu dirbsite iš pradžių su žodžiais, po to su frazėmis ir sakiniais. Smulkiau su Quick Teacher galima susipažinti interneto svetainėje www.QuickTeacher.lt

- Tarp kitko, į nesąmoningo informacijos suvokimo „magiją“ daugelis žiūri atsargiai. Tą patį 25-tą kadrą, beje, reklamoje griežtai uždrausta naudoti …

- Aš teigčiau, kad čia įsiminimo efektą reikėtų vertinti kitaip. Spręskite patys – tokią praktiką naudojant reklamoje, žmogus, į kurį nukreiptas poveikis, apie tai nežino. O dirbant su Quick Teacher jis tai daro sąmoningai, savo noru – savo naudai. Šio metodo panaudojimo efektyvumas patvirtintas Europos sertifikatais, o pati metodika turi Europos patentą.

- Tarkime, žmogus išmoko anglų kalbą multimedijų komplekso Quick Teacher dėka. Tačiau gali iškilti kalbos barjeras. Kaip išvengti šios problemos?

- Akivaizdu, kad čia Quick Teacher pasižymi daugeliu pranašumu. Atkreipkite dėmesį – kalbos kompleksas dažniausiai atsiranda todėl, kad varžomasi kalbėti viešai – “ką jie pagalvos, jeigu aš pasakysiu klaidingai?”, “gal kas pasijuoks?” ir t.t. Mokantis su Greituoju Mokytoju, galima dirbti vienumoje, šlifuoti medžiagą tol, kol pasieksite gerą tarimą. Quick Teacher turi tarimo tobulinimo funkciją pagal etaloną.

- O kokį leksikos bagažą aš įgysiu po pamokų su Greituoju Mokytoju?

- Yra du kompleksai: nuo 4 500 iki 10 000 žodžių + daugiau nei 3 000 frazių ir sakinių. Per kiekvienas 60 mokymosi valandų jūs sužinosite po 2 000 naujų žodžių. Tokiu būdu, per 2 mėnesius jūs išmoksite užsienio kalbą.

- Greitasis Mokytojas – nepigus malonumas, už jį teks sumokėti 648.50 Lt. Kuo pasiteisina jo kaina?

- Žinoma, iš karto sumokėti tokią sumą gali ne visi. Bet verčiau paskaičiuokime: valanda užsiėmimo su repetitoriumi kainuoja 25 Lt; 1000 žodžių ir gramatikos pagrindų įsisavinimui reikia 100 valandų užsiėmimų, o tai jau kainuoja daugiau kaip du kartus brangiau nei Quick Teacher. Be to, užsiėmimai su repetitoriumi reikalauja papildomų išlaidų žodynams, rašymo reikmenims, literatūrai, papildomai audio medžiagai ir t.t. O multimedijų komplekse viskas, ko reikia kalbos mokymuisi, jau yra – ir gramatika, ir tarimo bei rašybos tobulinimo galimybė, ir atvirkštinis vertimas, ir fonetikos mokymasis, ir palaipsninis leksikos rinkinys, ir gautų žinių patikrinimas, ir daugelis kitų dalykų. Taip pat prie Quick Teacher pridedama paprasta ir smulki mokymosi metodikos instrukcija.

Quick Teacher ypatingai patogus žmonėms, vertinantiems savo laiką. Jiems nereikės derinti savo grafiko su dėstytojo grafiku: naudotis Quick Teacher galima bet kuriuo dienos arba nakties metu. Sutikite, nelengva rasti mokytoją, kuris vėlyvu metu tik pakvietus atskristų vystyti jūsų bendravimo anglų kalba įgūdžių.

Be to, paraleliai su jumis multimedijų kompleksu gali naudotis ir jūsų kolegos arba giminaičiai – kiekvienas dalyvis su savo slaptažodžiu.

Šiuo metu multimedijų kompleksas Quick Teacher yra maksimaliai patobulintas ir adaptuotas savarankiškam anglų kalbos mokymuisi. Jūs išmoksite anglų kalbą per 2 mėnesius!


Sumokėk ir gauk programą NEMOKAMAI:

Multimedijos kompleksas "Quick Teacher" (Superprofesionalus kursas)
kaina 1298,50 Lt.
Multimedijos kompleksas "Quick Teacher" (Profesionalus kursas)
kaina 948,50 Lt.
Multimedijos kompleksas "Quick Teacher" (Standartinis kursas)
kaina 648,50 Lt.

298,50 Lt = 380 EUR
948,50 Lt = 280 EUR
648,50 Lt = 190 EUR
Multimedijos kompleksas "Quick Teacher" (Superprofesionalus kursas)
kaina 1298,50 Lt. = 380 EUR

Multimedijos kompleksas "Quick Teacher" (Profesionalus kursas)
kaina 948,50 Lt. = 280 EUR

Multimedijos kompleksas "Quick Teacher" (Standartinis kursas)
kaina 648,50 Lt. = 190 EUR

QUICK TEACHER audiodialogai
kaina 120,00 Lt. = 35 EUR

Norėdami sumokėti už „Quick Teacher” banko pavedimu, paspauskite mygtuką „Užsakyti” ir užpildykite užsakymo formą. Gavę Jūsų užsakymą, išsiųsime Jums elektroniniu paštu mokėjimo sąskaitą.

Norėdami sumokėti už „Quick Teacher” kredito kortele, paspauskite mygtuką “Sumokėti kredito kortele (On-line)” ir užpildykite formą pagal reikalavimus.


Gavę pinigus į savo atsiskaitomąją sąskaitą, per 1 darbo dieną išsiųsime Jums paštu visą komplektą – programą „Quick Teacher” su individualiu kodu, vartotojo vadovą, garantijos taloną ir sąskaitos originalą. Pristatymas visame pasaulyje NEMOKAMAS.