LT   RURyga, Tomsono g. 30-122, Latvija
Telefonas/Faksas: (+ 371) 67 50 99 99
E-mail: sekme@quickteacher.lt
Skype: Quickteacher

anglu kalbos kursai prezentacija
Anglų kalbos kursai
Prezentacija
 anglu kalbos kursai video prezentacija
Anglų kalbos kursai
Video Prezentacija
anglu kalbos kursai klientai
Quick Teacher Klientai
Daugiau... Pranešome konkurso del
"Quick Teacher"  


Programos pirkimo ir pristatymo sąlygos. Pardavėjo suteikiamos garantijos

Pirkimo sąlygos

Programą QUICK TEACHER Jūs galite apmokėti tokiais būdais:

1. Atsiskaitymas banko pavedimu

Jūs užpildote užsakymo formą, esančią mūsų internetinėje svetainėje ir gaunate sąskaitą į Jūsų nurodytą elektroninio pašto adresą ir atsiskaitote Jums patogiu būdu, Internetinės bankininkystės pagalba arba asmeniškai banko padalinyje.
Gavę pinigus į mūsų atsiskaitomąją sąskaitą mes išsiunčiame Jums programą QUICK TEACHER.

 

2. Atsiskaitymas banko kortelėmis

Jūs atsiskaitote už programą banko kortelės pagalba mūsų internetiniame puslapyje ir mes išsiunčiame Jums programą QUICK TEACHER. Atsiskaitymas vykdomas per saugų mokėjimo kortelių aptarnavimo serverį. Garantuojame konfidencialių duomenų saugumo užtikrinimą.

 

3. Atsiskaitymas sistemos PayPal pagalba

Jūs atsiskaitote už programą apmokėjimo sistemos www.paypal.com pagalba ir mes išsiunčiame Jums programą QUICK TEACHER. Atsiskaitymas vyksta iš Jūsų sąskaitos saugios apmokėjimo programos PayPal pagalba. Garantuojame konfidencialių duomenų saugumo užtikrinimą.


Pristatymo sąlygos

Jūs galite įsigyti atsisiunčiamą iš interneto QUICK TEACHER programos versiją arba versiją. Atsisiunčiant QUICK TEACHER programos versiją iš interneto vyksta elektroninis pristatymas.

Elektroninis pristatymas

Įvykdžius atsiskaitymą, kai pinigai atsiranda mūsų atsiskaitomojoje sąskaitoje, mes atsiūsime nuorodą programos atsisiuntimui ir jos įdiegimo instrukciją iš mūsų serverio į Jūsų nurodytą elektroninio pašto adresą. Pristatymo terminas – įprastai 1 darbo diena, bet neilgiau nei 7 kalendorinės dienos.


Pardavėjo suteikiamos garantijos

Programos QUICK TEACHER kūrėjas kompanija M.A.R.I.D.I garantuoja:

1. Programos QUICK TEACHER kokybės garantija

Programos QUICK TEACHER turi kokybės sertifikatą ISO 9001:2008, o taip pat mokymo medžiagos ir žodyno duomenų bazių kokybės sertifikatus Beijing Foreign Studies University Tongwen Interpretation and Translation Center.   Mes turėjome garbės pristatyti mūsų programas aukščiausio lygio anglų kalbos dėstytojų grupės ekspertiniam įvertinimui, o taip pat Pekino užsienio kalbų universiteto profesoriams. Su visais įvertinimais ir atsiliepimais galite susipažinti „Programų QT ekspertizės ir sertifikatai“ skiltyje.


2. Programos QUICK TEACHER darbo garantija

Gamintojas garantuoja QUICK TEACHER programos darbą kompiuteriais, atitinkančiais tokius techninius duomenis:

Programa QUICK TEACHER įdiegiama ir veikia kompiuteriuose su operacine sistema Windows 2000/XP/Vista/7 (32-bit ir 64-bit versijos). Minimali operatyviosios atminties apimtis RAM 256 Mb. Procesorius nuo 500 MHz ir daugiau. Turint 650 Mb laisvos vietos kietajame diske. 16-bit garso plokštė. Monitorius SVGA su 800х600 dpi raiška, rekomenduojama raiška 1024х768 dpi. Ausinės su mikrofonu kokybiškam medžiagos klausymui ir savo kalbos įrašymui. Programa QUICK TEACHER gali būti įdiegta į Apple kompiuterius, turinčius operacinę sistemą Windows.

3. Keitimo garantija broko arba paslėptų defektų atveju.

Prekės keitimo ir pristatymo išlaidas padengia pardavėjas, jei dėl jo klaidos aptinkami paslėpti defektai ar kiti neatitikimai užsakymui.   Prekės keitimo klausimais rašykite elektroniniu pašto adresu: sekme@quickteacher.lt

4. Metodinės pagalbos garantija visam mokymosi laikotarpiui

Prekės keitimo ir pristatymo išlaidas padengia pardavėjas, jei dėl jo klaidos aptinkami paslėpti defektai ar kiti neatitikimai užsakymui. Prekės keitimo klausimais rašykite elektroniniu pašto adresu: sekme@quickteacher.lt


5. Techninės paramos garantija

Pardavėjas garantuoja ir teikia techninę paramą vartotojams visais klausimais, susijusiais su programos QUICK TEACHER darbu. Visais techninės paramos klausimais rašykite elektroniniu pašto adresu: help@maridi.lv
Multimedijos kompleksas "Quick Teacher" (Superprofesionalus kursas)
kaina 1298,50 Lt. = 380 EUR

Multimedijos kompleksas "Quick Teacher" (Profesionalus kursas)
kaina 948,50 Lt. = 280 EUR

Multimedijos kompleksas "Quick Teacher" (Standartinis kursas)
kaina 648,50 Lt. = 190 EUR

QUICK TEACHER audiodialogai
kaina 120,00 Lt. = 35 EUR

Norėdami sumokėti už „Quick Teacher” banko pavedimu, paspauskite mygtuką „Užsakyti” ir užpildykite užsakymo formą. Gavę Jūsų užsakymą, išsiųsime Jums elektroniniu paštu mokėjimo sąskaitą.

Norėdami sumokėti už „Quick Teacher” kredito kortele, paspauskite mygtuką “Sumokėti kredito kortele (On-line)” ir užpildykite formą pagal reikalavimus.


Gavę pinigus į savo atsiskaitomąją sąskaitą, per 1 darbo dieną išsiųsime Jums paštu visą komplektą – programą „Quick Teacher” su individualiu kodu, vartotojo vadovą, garantijos taloną ir sąskaitos originalą. Pristatymas visame pasaulyje NEMOKAMAS.